Ik zou vanaf Furnace Creek eerst Zabriskie Point beozeken en dan niet de rest van de 190 volgen, maar een stukje terug rijden en dan via Badwater het park verlaten.
Hier de kaart met de scenic byway erop en
hier een overzicht met routes vauit DV naar Las Vegas (of eigenlijk andersom). De route die ik bedoel is de laatste; de most scenic route.
Op weg naar Badwater kun je dan ook nog even naar Devils Golfcours rijden en de lus via Artists Palette (is wel eenrichtingsverkeer).
Je mist dan Dante's View, maar eerlijk gezegd vond ik dat niet zo heel spectaculair, het is sowieso een eind heen en terug rijden. Zie voor de route via Badwater ons 2006-verslag, bij 10 en 11 augustus. Vorig jaar hebben we een andere route genomen en ook Dante's View gedaan, voor foto's en de route zie ons 2008-verslag (6 en 7 augustus).
Marianne