Ik ben net als de anderen van mening dat het allemaal wat te veel hooi op je vork gaat worden.
Ik kom net van Denver, Badlands, Black Hills en ben op weg naar Devils Tower, daarna komen Cody en Yellowstone.
Alleen al over dat stuk doe ik 14 dagen.
Dus ja, ook ik ben van mening dat er meer te zien is van Cody naar het oosten dan snelweg.
Badlands is nog een aardig stuk vanaf bv Rapid City.
Wij hebben er een volle dag over gedaan, verschillende korte wandelingen gemaakt en bij overlooks gestopt.
Mt. Rushmore bezoek de (8PM) closing ceremonie of the day of hoe het maar heten mag, erg Amerikaans en indrukwekkend.
Maar dan moet je in het donker nog wel een campingplek zien te vinden.
Wind Cave prachtige grotten.
O en de tunnels, als je een echte camper hebt, zijn ze op 1 na allemaal te laag.
Keystone is een heel leuk plaatsje, forget Custer en Hotsprings.
Reis je over de schitterende wegen door de Black Hills, dan is je snelheid zeker niet hoger dan 40mph.
Allemaal dingen om eens goed over na te denken als je die kant op gaan.
O ja, natuurlijk wil je de Trail Ridge doen, het kostte ons van de camping in Loveland naar Grand Lake en terug, met enkele korte wandelingen op 12.000ft een volle dag. Ga je alleen naar de top heen en weer ben je toch zeker 6 uur kwijt. ZIjn we nog niet eens aan het Bear Lake gedeelte toegekomen.
En een tip, huur voor die dag een auto, dat reist 100x makkelijker dan met de camper de berg op.
De kosten haal je wel weer terug doordat de auto vele malen zuiniger rijdt.
Forget the east, doe dat lekker een andere keer.