Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie
Algemeen => Algemene discussie => Topic gestart door: Chris RTA op 07-07-2009, 22:59 uur
-
Hoi,
Men heeft het vaak over "het virus" als men voor het eerst in Amerika is geweest.
Maar wat precies maakt het voor jou zo verslavend en wat is precies het virus?
Ik ben benieuwd naar een ieder zijn antwoord.
PC
-
Voor mij is het het vinden van iets waar je onbewust naar op zoek was.
Heb mijn virus gelukkig kunnen genezen. het beste medicijn voor mij was een groen kaartje (dat eigenlijk niet groen is) :afro:
-
Goede vraag,..
Ik denk dat mijn definitie is het feit dat als ik voet zet op Amerikaanse bodem ik het gevoel heb daar me te voelen als een vis in het water.
Daar komt bij dat als ik van iemand weet dat hij naar de States gaat, ik stinkend jaloers ben. Erger nog, als ik iemand spreek die op dat moment zich daar bevindt op een plek waar ik ook ben geweest zie ik het voor me en WIL IK TERUG!!
-
Mijn definitie van "het virus" is je thuis voelen komen als je naar Amerika reist en je niet prettig voelen als je weer naar Nederland vliegt zonder overigens ontevreden te zijn over Nederland.
Daarom heb ik ook dat groene kaartje wat niet groen is en hoop ik snel alleen maar naar NL te vliegen voor vakantie ;-)
Maar zelf ben je ook in Amerika geweest dus geef jij eens antwoord op je eigen vraag?
-
Goede vraag,..
Ik denk dat mijn definitie is het feit dat als ik voet zet op Amerikaanse bodem ik het gevoel heb daar me te voelen als een vis in het water.
Daar komt bij dat als ik van iemand weet dat hij naar de States gaat, ik stinkend jaloers ben. Erger nog, als ik iemand spreek die op dat moment zich daar bevindt op een plek waar ik ook ben geweest zie ik het voor me en WIL IK TERUG!!
Heel herkenbaar!
-
Voor mij is het virus ietsje anders. Als ik er een week of wat geweest ben, vind ik het nooit heel erg om weer terug te gaan naar huis. Vorig jaar heb ik ook geroepen dat ik eigenlijk wel een beetje klaar was met amerika. Maar dat virus is dus toch sterker. Want tijdens het bedenken van onze reis naar Zweden van afgelopen mei, dacht ik dat ik liever een reis naar de VS plan. En toen we gevraagd werden om mee te gaan naar Las Vegas, was nee natuurlijk geen optie.
-
Voor mij betekent het 'virus' ook wat anders. Het betekent dat ik elk jaar terug wil naar de VS om de plekjes te bezoeken waar we in de voorgaande jaren niet aan toe zijn gekomen. Het betekent voor mij zeer zeker niet dat ik er zou willen wonen.
-
Antwoord op mijn eigen vraag.
Voor mij is het allerlei die een geheel maken om voor terug te komen.
Amerikanen zijn veel toegankelijker.
De manier van eten, niet voor elke klein frietsaus kuipje moeten betalen, maar gewoon gratis en onbeperkt.
Evenals de frisdrank. Het komt gewoon heel fijn over. In nederland moet je bijna nog betalen als je een scheet laat.
Ook het grootse van de natuur, de auto's, de amerikanen, wegen en het vaak herkenbare uit de films/tv.
Het is natuurlijk ook gewoon fijn dat je de taal makkelijk spreekt. Je kan er ook gewoon alles kopen.
Geen malaria of wat dan ook voor prikken halen.
Tja tis een berg om op te noemen.
September wordt mijn 5e keer pas. Andere komen er wat vaker, al dan niet voor werk. Mijn doel is vakantie.