Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie
Amerikaanse politiek/overheid/samenleving => Amerikaanse samenleving => Topic gestart door: B-man op 25-12-2009, 15:42 uur
-
Beste forumleden,
Uiteraard naderen we weer langzaam het einde van het NFL-seizoen. Zoals ieder jaar gaan we weer de "NFL-Guru" titel organiseren en dit jaar neem ik het weer op me om dit op te zetten. Uiteraard zullen de spelregels nog volgen (al zullen ze ongeveer gelijk zijn aan de regels in vorige jaren) maar nog belangrijker, WIE DOEN ER DIT JAAR WEER MEE EN BEMACHTIGD DE FELBEGEERDE GURU-TITEL???
MELD JE NU AAN!!!
-
Ik wil weer en poging wagen.
Hans
-
ok, ik doe mee
-
Ik wil ook graag meedoen, wordt voor mij de eerste keer NFL :D
Gr. Pieter
-
Ik ben ook van de partij.
-
Kijk, het begint al ergens op te lijken!!! Ik denk dat ik Gian ook kan opschrijven?!? Maar hoe meer zielen hoe meer ...... juist!!!
Meld je nu aan en maak kans op de prestigieuze "NFL-GURU" titel
-
yep...i'm in!
-
Vanaf nu zullen we hier alles bespreken mbt de NFL Playoffs, das wel zo handig en veel overzichtelijker. Heb je je aangemeld op de andere threat voor de Guru-titel, doe dat dan ajb hier ook nog even. Zo heb ik alle deelnemers bij elkaar.
Speelschema's volgen snel!!!
-
SPELREGELS
Puntentelling:
* Voorspellen juiste winnaar per wedstrijd: 5 punten
* Voorspellen juiste uitslag per wedstrijd: 10 punten
* Welke minuut valt de 1e Touchdown: 5 punten
Maximaal te behalen punten per wedstrijd is 20. Bij een verlening telt de einduitslag na verlenging, je kunt dus geen gelijkspel opgeven.
*Bij de Super Bowl wedstrijd zal het puntenaantal verdubbelen: 10 punten voor het voorspellen van de juiste eindwinnaar en eerste TD en 20 punten als je de einduitslag goed hebt voorspeld. Tijdens de SB-wedstrijd zijn er dus Max. 40 pt te verdienen.
BONUSVRAGEN:
*Geef NA het WILDCARD weekend de SB-winnaar aan en de verliezend finalist. Heb je aan het eind de SB-Winnaar goed voorspeld dan krijg je 25 punten. Voor het goed voorspellen van de verliezend finalist krijg je 10 punten. Je mag ALLEEN je SB-Winnaar 1X veranderen. LET OP; Verander je de SB-winnaar na de 1e speelronde (Divisional Round) dan kan je nog maximaal 10 punten verdienen, verander je hem na de 2e speelronde (Championship Round) dan nog maar Maximaal 5 punten.
*Geef na de WILDCARD Ronde hoeveel TD's er in totaal in alle wedstrijden gescoord gaan worden. Degene die hier het dichtst in de buurt komt krijgt 5 punten.
*Geef na de WILDCARD Ronde op wanneer jij denkt dat de SNELSTE TD gaat vallen (dus in welke minuut). Dit gaat dus op voor alle wedstrijden t/m de SB. Degene die er aan het einde het dichtste bij zit krijgt 5 punten.
*Geef na de WILDCARD RONDE op wat jij denkt dat het GROOTSTE SCOREVERSCHIL in 1 wedstrijd gaat zijn. Voorbeeld: denk jij dat er een score van 38-7 gaat zijn dan geef je op; 31 (38-7). Degene die er het dichtst in de buurt zit krijgt 5 punten.
Ik hoop dat het duidelijk is maar mochten er nog vragen of opmerkingen zijn dan hoor ik die graag.
-
WILDCARD WEEKEND SCHEMA:
GEEF HIER DUS ALLEEN DE EINDUITSLAG, WINNAAR en TD-MINUUT OP. BONUSVRAGEN GAAN NA DIT WEEKEND PAS IN WERKING.
Sat., Jan. 9, 4:30 p.m. ET
NY JETS @ CINCINNATI
Sat., Jan. 9, 8:00 p.m. ET
PHILADELPHIA @ DALLAS
Sun., jan. 10, 1:00 p.m. ET
BALTIMORE @ NEW ENGLAND
Sun., jan. 10, 4:40 p.m. ET
GREEN BAY @ ARIZONA
ALLE VOORSPELLINGEN DIENEN 1 MINUUT VOOR AANVANG VAN ELKE WEDSTRIJD BINNEN TE ZIJN!!!
-
Cincinnati - New York 27 - 20 TD 4
Dallas - Philadelphia 24 - 20 TD 4
New England - Baltimore 30 - 17 TD 4
Arizona - Green Bay 14 - 24 TD 4
-
Hier gaan we dan:
Sat., Jan. 9, 4:30 p.m. ET
NY JETS @ CINCINNATI 17 - 24 TD 3
Sat., Jan. 9, 8:00 p.m. ET
PHILADELPHIA @ DALLAS 7 - 23 TD 2
Sun., jan. 10, 1:00 p.m. ET
BALTIMORE @ NEW ENGLAND 13 - 30 TD 3
Sun., jan. 10, 4:40 p.m. ET
GREEN BAY @ ARIZONA 20 - 21 TD 6
-
Bij deze mijn voorspelling
Sat., Jan. 9, 4:30 p.m. ET
NY JETS @ CINCINNATI 23-7 TD 6
Sat., Jan. 9, 8:00 p.m. ET
PHILADELPHIA @ DALLAS 27-20 TD 4
Sun., jan. 10, 1:00 p.m. ET
BALTIMORE @ NEW ENGLAND 17-30 TD 5
Sun., jan. 10, 4:40 p.m. ET
GREEN BAY @ ARIZONA 23-7 TD 6
-
Nou daar gaat ie dan!
Cincinnati - New York 17-24 td min. 13
Dallas - Philadelphia 20-21 td min.8
New England - Baltimore 21-31 td min.7
Arizona - Green Bay 14-28 td min.4
Succes iedereen!
-
Ik wil ook meedoen.......ik volg dit seizoen op de voet:
Mijn voorspelling
NY JETS @ CINCINNATI 31-17 TD 5
PHILADELPHIA @ DALLAS 27-17 TD 5
BALTIMORE @ NEW ENGLAND 34-17 TD 5
GREEN BAY @ ARIZONA 31-17 TD 5
Misschien zijn de uitslagen teveel wat ik hoop dat het wordt...........(4 x de uitploeg op winst... :D)
Martin
-
NY JETS @ CINCINNATI 17-24 TD 7
PHILADELPHIA @ DALLAS 21-31 TD 4
BALTIMORE @ NEW ENGLAND 31-24 TD 4
GREEN BAY @ ARIZONA 27-24 TD 6
-
een aantal deelnemers hebben nog geen voorspellingen gegeven voor dit weekend. Natuurlijk is er nog genoeg tijd maar vergeet niet dat morgen al de eerste wedstrijd is en het zou zonde zijn meteen punten mis te lopen door te laat te zijn!
MORGEN 1 MINUUT VOOR AANVANG VAN ELKE WEDSTRIJD DIENEN DE VOORSPELLINGEN BINNEN TE ZIJN!
-
NY JETS @ CINCINNATI 27-24 td 4
PHILADELPHIA @ DALLAS 17-24 td 6
BALTIMORE @ NEW ENGLAND 30-27 td 2
GREEN BAY @ ARIZONA 28-27 td 5
-
NY JETS @ CINCINNATI 24-17 TD 7
PHILADELPHIA @ DALLAS 17-24 TD 7
BALTIMORE @ NEW ENGLAND 17-24 TD 7
GREEN BAY @ ARIZONA 17-24 TD 7
-
Zo dan. Eagles worden in het tweede kwart redelijk afgeslacht, ben benieuwd of ze daar nog bovenop komen. Gok van niet want Afgelopen weekend ging het ook al slecht.
-
Jeetje, ben je nog zo laat op? of moest je werken.
-
Nou nou, dat Jets Bengals 2 kanten op kon wist ik wel maar dat de Cowboys zo sterk zijn had ik niet verwacht. Kijken wat het vanmiddag wordt,
ik hoop dat de Ravens hun eigen spel kunnen spelen maar het wordt lastig. Denk dat het 2 leuke wedstrijden worden.
-
Ik had ook niet verwacht dat Dallas het zo makkelijk zou winnen, had de Eagles wel hoger ingeschat.......
-
Jammer dat de Bengals 2 field goals hebben gemist, anders had ik de uitslag Jets-Bengals precies goed gehad!
Hoe zit het daar eigenlijk mee? Het is bijna onmogelijk om de exacte uitslag te voorspellen (de score), krijg je ook punten als je 1 van beiden goed hebt? (bijv het halve puntenaantal).
Ik denk namelijk dat niemand de hele score goed zal hebben tijdens dit NFL GURU 2010 omdat er gewoonweg veel te veel realistische uitslagen mogelijk zijn. Bij soccer komt alles tussen 0-0 en 3-3 meestal voor, maar bij NFL is alles van 0 tot 37 wel een redelijke uitslag. Om de exacte score goed te hebben van beide teams lijkt veel op de Lotto...
Anyway, veel kijkplezier bij de komende 2 wedstrijden van vandaag (mist jullie ze in NL kunnen ontvangen) ;)
Gr. Pieter
-
Jeetje, ben je nog zo laat op? of moest je werken.
kwas nog op
Zo dan, ravens binnen een minuut voor!
-
Cardinals - Packers wat een wedstrijd. Packers stonden drie touchdowns achter maar met nog ruim 11 minuten te gaan is het gelijk!
Ik ben benieuwd!
-
Nou heb ik in Baltimore gewoond dus wilde ze al als SB-winnaar neer zetten maar nu ben ik zeker!!!
-
Nou heb ik in Baltimore gewoond dus wilde ze al als SB-winnaar neer zetten maar nu ben ik zeker!!!
ja, zag er goed uit. Cardinals missen fieldgoal in laatste secondes dus op naar overtime!
Zo, foutje van de QB van de Packers. De Cardinals winnen. Jammer voor mijn score :)
-
Wat een einduitslag zeg, dat zie je niet vaak 96 pt in 1 wedstrijd
-
Tussenstandje:
Otsie, Babarage, Pieter79: 15pt
Hans B, the Grove, Martinm, B-man: 10pt
Gian: 5 pt
-
Voor aanvang van de eerstvolgende wedstrijd dient iedereen weer zijn voorspellingen te geven en vergeet ook niet
je SB-winnaar en verliezend finalist te voorspellen en de bonusvragen in te vullen.
Volgende schema.
Sat., Jan. 16, 8:15 p.m. ET
Baltimore @ Indianapolis
Sat., Jan. 16, 4:30 p.m. ET
Arizona @ New Orleans
Sun., Jan. 17, 4:40 p.m. ET
NY Jets @ San Diego
Sun., Jan. 17, 1:00 p.m. ET
Dallas @ Minnesota
-
Pfff, geen makkelijke voorspellingen, alle teams zijn zeer aan elkaar gewaagd! Ik ga er nog een paar nachtjes over slapen :-\
-
ik kijk nu op ESPN Monday Night Football naar Green Bay en Arizona.....wat een wedstrijd zeg....niet normaal gewoon!
Toch leuke uitslagen dit weekend...en inderdaad...er komen een paar leuke games aan......
-
Dan ga ik wel eerst..................
Baltimore @ Indianapolis 17 - 41 TD 3
Arizona @ New Orleans 31 - 27 TD 6
NY Jets @ San Diego 34 - 31 TD 4
Dallas @ Minnesota 38 - 41 TD 3
SB finale Indianapolis tegen Minnesota (winnaar SB Indianapolis)
Aantal TD t/m SB finale: 49
Snelste TD: 1ste minuut
Grootste scoreverschil: 24
Iedereen succes en veel kijkplezier dit weekend.
Martin
-
Nou daar gaat ie dan....Het waren toch wel verrassende uitslagen afgelopen weekend!
En nu maar hopen dat Kurt Warner hetzelfde als vorig jaar kan brengen!
Baltimore @ Indianapolis 31-28 td min.4
Arizona @ New Orleans 38-21 td min. 2
NY Jets @ San Diego 14-28 td min. 12
Dallas @ Minnesota 21-24 td min. 8
Totaal aantal TD,s 63
Snelste TD min. 1
Grootste scoreverschil. 31
SB word Baltimore vs. Arizona (winnaar Baltimore)
ps Hoeven we geen MVP meer te voorspellen?
-
@Otsie
Ik heb er nog aan gedachte om een MVP te laten voorspellen maar ik heb in de voorgaande jaren al gehoord dat de meeste daar te weinig verstand van hadden dus heb ik hem er maar uit gelaten.
-
Indianapolis - Baltimore 35 - 31 TD 4
New Orleans - Arizona 28 - 24 TD 5
San Diego - New York 34 - 24 TD 4
Minnesota - Dallas 31 - 17 TD 4
Finale Indianapolis - Minnesota 24 - 35 TD 5
Total TD's 38
Snelste TD 2e min
Grootste verschil 17 punten
-
Oke, hier is dan ook die van mij ...
Baltimore @ Indianapolis 14 - 31 TD 2
Arizona @ New Orleans 27 - 11 TD 5
NY Jets @ San Diego 21 - 27 TD 8
Dallas @ Minnesota 34 - 24 TD 6
SB finale: Indianapolis– Dallas (Winnaar Dallas Cowboys)
Aantal TD t/m SB finale: 54
Snelste TD: 2e minuut
Grootste scoreverschil: 21
-
Het aantal touchdowns is dat gerekend vanaf aanstaande zaterdag of tellen de TD's van afgelopen zaterdag ook mee.
Hans
-
@HANS
Nee, zoals eerder gemeld gaan de bonusvragen pas in NA het Wild Card Weekend, dus inderdaad vanaf a.s. zaterdag
-
Oké dank, ik heb er nog even 10 TDtjes tegenaan gegooid.
-
Oké dank, ik heb er nog even 10 TDtjes tegenaan gegooid.
ok, genoteerd
-
Ben wel benieuwd of de 4 teams die een BYE gehad hebben nog de grote vorm hebben dit weekend ..........
-
Baltimore @ Indianapolis 13-17 td 4
Arizona @ New Orleans 30 - 20 td 2
NY Jets @ San Diego 20 - 24 td 3
Dallas @ Minnesota 19-20 td 3
SB finale Indianapolis tegen Arizona (winnaar SB Arizona)
Aantal TD t/m SB finale: 52
Snelste TD: 1ste minuut
Grootste scoreverschil: 17
in de vorige ronde heb ik aan de cardinals getwijfeld, dat doe ik niet meer, dit keer gaan ze all the way!
-
NY Jets @ San Diego 24 - 20 td 3
Je hebt NY Jets op winst en San Diego dik gedrukt....type foutje of verkeerde dik gedrukt......
Zou zonde van je punten zijn als je bv 24-30 bedoelde en San Diego wint met die stand.
-
NY Jets @ San Diego 24 - 20 td 3
Je hebt NY Jets op winst en San Diego dik gedrukt....type foutje of verkeerde dik gedrukt......
Zou zonde van je punten zijn als je bv 24-30 bedoelde en San Diego wint met die stand.
Scherp! Even ter navolging, ik kijk alleen naar de stand die is ingevuld niet naar het dikgedrukte. Maar om verwarring te voorkomen, kijk je scores altijd even goed na.
-
Baltimore @ Indianapolis 24 - 36 TD 2
Arizona @ New Orleans 34 - 28 TD 3
NY Jets @ San Diego 17 - 38 TD 3
Dallas @ Minnesota 28 - 25 TD 4
SB finale Indianapolis tegen Dallas (winnaar SB Dallas)
Aantal TD t/m SB finale: 36
Snelste TD: 1ste minuut
Grootste scoreverschil: 21
-
Baltimore @ Indianapolis 17 - 31 TD7
Arizona @ New Orleans 17 - 31 TD7
NY Jets @ San Diego 31 - 17 TD7
Dallas @ Minnesota 17 - 31 TD7
SB finale Indianapolis tegen Minnesota (winnaar SB Minnesota Vikings)
Aantal TD t/m SB finale: 55
Snelste TD: 3de minuut
Grootste scoreverschil: 30
-
Baltimore @ Indianapolis 27 - 24 TD3 Ik ga voor de verrassing
Arizona @ New Orleans 24 - 34 TD5
NY Jets @ San Diego 17 - 31 TD2
Dallas @ Minnesota 27 - 21 TD4
SB finale Baltimore tegen Dallas (winnaar SB Baltimore Ravens)
Aantal TD t/m SB finale: 51
Snelste TD: 2de minuut
Grootste scoreverschil: 20
-
Oei, inderdaad, heb de score omgedraaid. San diego wint met 24 - 20, mag het nog aangepast worden? De eerste wedstrijd is immers al bezig. Ik ben trouwens teleurgesteld in de cardinals, ze worden weggevaagd net nu ik ze liet winnen!
-
Oei, inderdaad, heb de score omgedraaid. San diego wint met 24 - 20, mag het nog aangepast worden? De eerste wedstrijd is immers al bezig. Ik ben trouwens teleurgesteld in de cardinals, ze worden weggevaagd net nu ik ze liet winnen!
Tuurlijk mag het aangepast worden. Alle scores mogen tot 1 min. voor aanvang van de wedstrijd aangepast worden
-
Ziet er niet goed uit voor de Ravens... Tja, ik ga uit van "hopen op" en andes vrlies ik weer een GURU titel vanwege hopen ipv logica
-
Ziet er niet goed uit voor de Ravens... Tja, ik ga uit van "hopen op" en andes vrlies ik weer een GURU titel vanwege hopen ipv logica
De Cards vielen mij ook ontzettend tegen, Vooral de defene was erg slecht! Maar dat de ravens verloren had ik echt niet verwacht de ravens waren erg goed de laatste wedstrijden en de colts hadden een negatief record na de bye weken!
Helaas voor jou en mij maar de titel lijkt nu wel erg ver weg!
-
Vond de Colts ook niet zo sterk als verwacht, zoals de commentatoren al zeiden de Ravens Self Destructed met te veel fouten en penalties.
Mijn nieuwe SB-winnaar voorspelling is New Orleans
-
Ziet er niet goed uit voor de Ravens... Tja, ik ga uit van "hopen op" en andes vrlies ik weer een GURU titel vanwege hopen ipv logica
De Cards vielen mij ook ontzettend tegen, Vooral de defene was erg slecht! Maar dat de ravens verloren had ik echt niet verwacht de ravens waren erg goed de laatste wedstrijden en de colts hadden een negatief record na de bye weken!
Helaas voor jou en mij maar de titel lijkt nu wel erg ver weg!
Maar je gaat wel scoren met de bonusvraag mbt grootste scoreverschil. is nu 31 en jij zei 31 spot on dus. Mocht er al een hogere score uit de bus gaan komen dan is er volgens mij ook niemand die meer dan 31 heeft gezegd.
-
Vond de Colts ook niet zo sterk als verwacht, zoals de commentatoren al zeiden de Ravens Self Destructed met te veel fouten en penalties.
Inderdaad de Ravens waren niet best, deze score was bepaald niet goed voor het totaal aantal TD wat ik heb voorspeld !!!
-
Vond de Colts ook niet zo sterk als verwacht, zoals de commentatoren al zeiden de Ravens Self Destructed met te veel fouten en penalties.
Inderdaad de Ravens waren niet best, deze score was bepaald niet goed voor het totaal aantal TD wat ik heb voorspeld !!!
Was geen score om over naar huis te schrijven maar er gaan nog veel punten gescoord worden vandaag!!!
-
Wat was Dallas slecht of de Vikings defensie erg goed, Romo had het zwaar te verduren.
34-3 een mooie score en een mooie wedstrijd volgende week Saints tegen de Vikings.
-
Zo, ik dacht dat de Cowboys een goed team hadden...als je de wedstrijd zag dan snap je niet dat ze uberhaupt zo ver gekomen zijn. Vikings waren sterk maar Romo had meer sack dan Sinterklaas. Alsof Dallas helemaal geen defense had! 2 gemiste FGs, en dan die TD tegen, wat slecht verdedigd zeg!!!
Denk dat ze het tegen Saints toch een stuk zwaarder kijgen.
Denk dat de volgende wedstrijd ook een monsterscore wordt, San Diego als grote winnaar
-
Ja 't is een mooie avond. Als nu ook de Chargers nog winnen ben ik best tevreden.
Jammer dat ik dit gedeelte van 't forum beetje te laat heb gevonden. :(
-
Denk dat de volgende wedstrijd ook een monsterscore wordt, San Diego als grote winnaar
2de quart bijna afgelopen en het is 7-0, had wel meer van deze wedstrijd verwacht, ik hoop op een beter 2de gedeelte.
-
Denk dat de volgende wedstrijd ook een monsterscore wordt, San Diego als grote winnaar
2de quart bijna afgelopen en het is 7-0, had wel meer van deze wedstrijd verwacht, ik hoop op een beter 2de gedeelte.
Valt me ook tegen tot nu toe.
-
Haha die Chargers, is gewoon bijna zielig om aan te zien. Die mogen op zoek gaan naar een nieuwe kicker, die heeft de wedstrijd bijna letterlijk in zijn eentje voor ze verloren, 3 FG gemist, net zoveel als in het hele seizoen bij elkaar!!!. Eentje was al genoeg geweest voor een verlenging. Helaas verlies ik weer punten en kan ik de titel nu al zo goed als zeker vergeten.
-
Wat was Dallas slecht of de Vikings defensie erg goed, Romo had het zwaar te verduren.
34-3 een mooie score en een mooie wedstrijd volgende week Saints tegen de Vikings.
Als inwoner van Minnesota volg ik alle wedstrijden van de Vikings en ook veel andere wedstrijden (m'n vrouw is Cowboys fan) maar de Cowboys zijn het hele jaar al niet echt consistant geweest (misschien niet altijd in de scores maar vooral in het spel). De Vikings hebben dit jaar een ijzersterke offense met Favre en vooral de receivers Peterson/Rice. De 2de helft van het reguliere seizoen hebben ze ff een 'inzinking' gehad van 3 of 4 verliezen maar ze staan er nu weer zoals aan de start van het seizoen. De defensie van de Vikings is zeker niet slecht maar die hebben dus wel een korte periode van slecht spel gekend. De offense is het hele seizoen al zeer goed met wat ik kan herinneren 1 slechtere wedstrijd waar Favre niet goed tot z'n recht kwam. Go Vikings!!!
Alle 4 wedstrijden goed voorspeld, tijd voor een tussenstand!
Gr. Pieter
-
wat een blow out zeg.....Defence Vikings waren echt super....Dallas geen enkele kans. Dat belooft wat voor volgende week als ze tegen de Saints mogen!
-
Tussenstandje (wordt al duidelijker tussen wie het zal gaan en wie er zijn afgevallen):
35pt: Pieter79
25pt: Hans B, Babarage, Martinm
20pt: Otsie
15pt: The Grove, B-man
10pt: Gian
-
LET OP!
Dit is je laatste mogelijkheid om eenmalig je SB-winnaar te veranderen voor 10 pt, na aanvang van de eerstvolgende wedstrijd kan dat niet meer. Na de volgende speelronde zijn er uiteraard nog maar 2 teams over en halveert het dus naar 5 te behalen pt.
Ik heb hem al 1x veranderd voor minder (10) punten.
De overige bonusvragen kunnen NIET meer aangepast worden (al denk ik dat na de teleurstellende uitslagen de meeste deelnemers graag hun totaal aantal TDs had willen aanpassen :) )
-
Damn ...what to do, what to do ...
de enige dit ik goed had was de wedstrijd van de Ravens tegen de Colts, maar dan nog niet eens een juiste uitslag :(
-
Sun, 24/01/2010 at 5:30 PM CST
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints -> 21 - 27 TD-2
Sun, 24/01/2010 at 3:00 PM ET
New York Jets @ Indianapolis Colts -> 17 - 45 TD-2
SB finale: Indianapolis Colts - Minnesota Vikings (2e keuze)
Aantal TD t/m SB finale: 54
Snelste TD: 2e minuut
Grootste scoreverschil: 21
-
Sun, 24/01/2010 at 5:30 PM CST
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints -> 21 - 27 TD-2
Sun, 24/01/2010 at 3:00 PM ET
New York Jets @ Indianapolis Colts -> 17 - 45 TD-2
SB finale: Indianapolis Colts - Minnesota Vikings (2e keuze)
Aantal TD t/m SB finale: 54
Snelste TD: 2e minuut
Grootste scoreverschil: 21
Ok, ik noteer Indianapolis als 2e keuze voor je SB-winnaar. Je mag geen 2e keer een verliezend finalist kiezen, voor je nieuwe verliezend finalist VIKINGS kun je dus geen punten meer krijgen. Wat wel mag is de Vikings als nieuwe SB-winnaar kiezen en de Colts laten staan als verliezend finalist zoals je in eerste instantie al had staan.
-
New Orleans - Minnesota 21 - 27
Indianapolis - New York 42 - 20
De rest van de scores kunnen blijven staan.
-
Je hebt gelijk B-Man, ik heb het aangepast, volgens mij kan het zo wel
Sun, 24/01/2010 at 5:30 PM CST
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints -> 21 - 27 TD-2
Sun, 24/01/2010 at 3:00 PM ET
New York Jets @ Indianapolis Colts -> 17 - 45 TD-2
SB finale: Indianapolis Colts - New Orleans Saints (2e keuze)
Aantal TD t/m SB finale: 54
Snelste TD: 2e minuut
Grootste scoreverschil: 21
-
Je hebt gelijk B-Man, ik heb het aangepast, volgens mij kan het zo wel
Sun, 24/01/2010 at 5:30 PM CST
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints -> 21 - 27 TD-2
Sun, 24/01/2010 at 3:00 PM ET
New York Jets @ Indianapolis Colts -> 17 - 45 TD-2
SB finale: Indianapolis Colts - New Orleans Saints (2e keuze)
Aantal TD t/m SB finale: 54
Snelste TD: 2e minuut
Grootste scoreverschil: 21
Inderdaad, zo kan het wel en maak je dus ook meer kans op extra punten.
-
New Orleans - Minnesota 21 - 27
Indianapolis - New York 42 - 20
Hans ook al ben je een concurrent voor de titel, je bent de TD minuut vergeten !!!!!
Mijn scores voor deze week:
New Orleans - Minnesota 31 - 34 TD 9
Indianapolis - New York 38 - 24 TD 4
Martin
-
Hans ook al ben je een concurrent voor de titel, je bent de TD minuut vergeten !!!!!
Martin
Mag ik deze weer opnieuw opgeven dan ??
Bedankt.
Eerste TD minuut 3.
Kan er nog meer gewijzigd worden?
-
Hans ook al ben je een concurrent voor de titel, je bent de TD minuut vergeten !!!!!
Martin
Mag ik deze weer opnieuw opgeven dan ??
Bedankt.
Eerste TD minuut 3.
Kan er nog meer gewijzigd worden?
Ik bedoel de TD bij de twee halve finales, je hebt daar niet aangegeven wanneer voor beide de 1ste TD valt.
-
Hans ook al ben je een concurrent voor de titel, je bent de TD minuut vergeten !!!!!
Martin
Mag ik deze weer opnieuw opgeven dan ??
Bedankt.
Eerste TD minuut 3.
Kan er nog meer gewijzigd worden?
Ik bedoel de TD bij de twee halve finales, je hebt daar niet aangegeven wanneer voor beide de 1ste TD valt.
Klopt helemaal Martinm, Hans je was de TDs vergeten te voorspellen voor de halve finales. Wil je voor beide eerste TDs de 3e minuut opgeven?
-
Man man man wat een rare playoffwedstrijden.....wat een verrassingen!
Sun, 24/01/2010 at 5:30 PM CST
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints -> 31-45 td min.3
Sun, 24/01/2010 at 3:00 PM ET
New York Jets @ Indianapolis Colts -> 9-31 td min.8
de nieuwe SB winaar word New Orleans Saints!
-
*Geef na de WILDCARD RONDE op wat jij denkt dat het GROOTSTE SCOREVERSCHIL in 1 wedstrijd gaat zijn. Voorbeeld: denk jij dat er een score van 38-7 gaat zijn dan geef je op; 31 (38-7). Degene die er het dichtst in de buurt zit krijgt 5 punten.
Het is een gave om een voorbeeld te geven en momenteel is het grootste verschil 31 punten (2X)
;D ;D
-
Ja, doe maar 2x 3e minuut.
Hans
-
winnen kan ik niet meer...ik geef het op!
-
winnen kan ik niet meer...ik geef het op!
Waarom......je kan met de SB finale alleen al 40 punten verdienen......
-
Ok ok....bij deze:
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints -> 24 - 27 td min.6
New York Jets @ Indianapolis Colts -> 14 - 24 td min.7
Mijn nieuwe SB winaar word New Orleans Saints!
-
*Geef na de WILDCARD RONDE op wat jij denkt dat het GROOTSTE SCOREVERSCHIL in 1 wedstrijd gaat zijn. Voorbeeld: denk jij dat er een score van 38-7 gaat zijn dan geef je op; 31 (38-7). Degene die er het dichtst in de buurt zit krijgt 5 punten.
Het is een gave om een voorbeeld te geven en momenteel is het grootste verschil 31 punten (2X)
;D ;D
Heb ik ff geluk met mijn voorspelling!!
-
pff lamme takken in arizona, nou moet ik mn sb winnaar aanpassen
iets in mij zegt dat ik vikings moet nemen maar verstand zegt dat het de saints moeten zijn. of toch de vikings
zucht
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints 31-30 td 2
New York Jets @ Indianapolis Colts 14-21 td 2
sb had ik indianapolis tegen arizona, dat wordt dan indianapolis tegen de vikings
en de winnaar is... uhm de vikings
-
*Geef na de WILDCARD RONDE op wat jij denkt dat het GROOTSTE SCOREVERSCHIL in 1 wedstrijd gaat zijn. Voorbeeld: denk jij dat er een score van 38-7 gaat zijn dan geef je op; 31 (38-7). Degene die er het dichtst in de buurt zit krijgt 5 punten.
Het is een gave om een voorbeeld te geven en momenteel is het grootste verschil 31 punten (2X)
;D ;D
Ja, had ik mijn eigen voorbeeld maar gevolgd...
-
winnen kan ik niet meer...ik geef het op!
Kom op Grove, ik kan ook allang niet meer winnen, maar tis toch een leuk spelletje ;)
-
Zie het als OLYMPISCHE SPELEN. ;)
We doen mee en dat is al leuk.
-
Ok, here goes:
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints 20-31 TD2
New York Jets @ Indianapolis Colts 16-24 TD 8
Zoals eerder gemeld, mijn nieuwe SB-winnaar is NO Saints
-
New York Jets @ Indianapolis Colts 17-31 TD7
Minnesota Vikings @ New Orleans Saints 31-17 TD7
Mijn SB winnaar is nog steeds zoals in het begin de Minnesota Vikings.
-
In de rust dacht ik dat er nog een kleine sensatie voor de Jets zou in zitten maar na de rust waren de colts beter. Mooie wedstrijd, zometeen de volgende wedstrijd bekijken, ik verwacht daar een hoop van
-
Brett Favre, turnover koning van de NFL vandaag!!!
-
Brett Favre, turnover koning van de NFL vandaag!!!
Een geweldige speler maar vandaag maakt hij denk ik de grootste fout uit zijn historie, met nog 19 sec te spelen zo'n bal gooien.......ik kan het nog steeds niet geloven... :o
als hij nog 10 yards was doorgelopen hadden ze een kans voor een fieldgoal gehad en was het einde wedstrijd.
-
Hoe staat de puntentelling nu ?
Of beter gezegd, sta ik nog steeds 1e van onder >:D
-
Brett Favre, turnover koning van de NFL vandaag!!!
Een geweldige speler maar vandaag maakt hij denk ik de grootste fout uit zijn historie, met nog 19 sec te spelen zo'n bal gooien.......ik kan het nog steeds niet geloven... :o
als hij nog 10 yards was doorgelopen hadden ze een kans voor een fieldgoal gehad en was het einde wedstrijd.
Heel vreemd inderdaad, je zou toch denken dat iemand met zijn ervaring en zoveel "veld" voor zich gewoon doorloopt, de yards pakt en het laat afmaken met een FG
-
35pt: Pieter79
25pt: Hans B, Babarage, Martinm
20pt: Otsie
15pt: The Grove, B-man
10pt: Gian
Er zijn nog kansen (voor de meeste deelnemers) om de GURU-titel te winnen:
Pieter79: 40
Hans B: 30
Babarage: 30
Martinm: 30
Otsie: 30
The Grove: 30
B-man: 25
Gian: 20
-
Ik heb alleen de Jets game live gezien...daarna naar bed gegaan. Straks ga ik naar de Saints game kijken...dat moet me toch een geweldige pot geweest zijn. Heb 8 februari maar vrij genomen want de finale ga ik live kijken.
Ook BBC 2 zend het hele spektakel Live uit en...zonder commercial breaks!!!
-
Ook BBC 2 zend het hele spektakel Live uit en...zonder commercial breaks!!!
LIVE uitzenden zonder commercials ?????
Het spektakel begint rond 18:25 en is na 4 uur afgelopen met 3 uur reclame.........Ik weet niet hoe de BBC het gaat fixen om iets live uit te zenden wat hier in Amerika "Live" wordt uitgezonden en een uitzending is met 75% reclame.....
-
Ook BBC 2 zend het hele spektakel Live uit en...zonder commercial breaks!!!
LIVE uitzenden zonder commercials ?????
Het spektakel begint rond 18:25 en is na 4 uur afgelopen met 3 uur reclame.........Ik weet niet hoe de BBC het gaat fixen om iets live uit te zenden wat hier in Amerika "Live" wordt uitgezonden en een uitzending is met 75% reclame.....
Hebben ze al eens vaker gedaan, het is natuurlijk een publieke omroep en niet een slaaf van de commercie
-
Heb 8 februari maar vrij genomen want de finale ga ik live kijken.
We komen zondag 7 febr. terug van een week wintersporten, heb de maandag ook maar vrij genomen.
Weer lekker voor de tv hangen 's nachts om de super bowl te kijken :D
-
Ook BBC 2 zend het hele spektakel Live uit en...zonder commercial breaks!!!
LIVE uitzenden zonder commercials ?????
Het spektakel begint rond 18:25 en is na 4 uur afgelopen met 3 uur reclame.........Ik weet niet hoe de BBC het gaat fixen om iets live uit te zenden wat hier in Amerika "Live" wordt uitgezonden en een uitzending is met 75% reclame.....
De BBC zendt in de nacht van 7 op 8 februari de Super Bowl rechtstreeks uit op BBC Two, de uitzending start om 23:50 NL tijd.
Het commentaar tijdens de wedstrijd wordt gegeven door Jim Nantz en Phil Simms. De uitzending duurt tot 5 uur NL tijd.
Omdat BBC een publieke omroep is krijgen ze de Live Feed zonder reclame ... dat betekent tijdens commercial breaks in de USA, dat zij gewoon beeld houden!
-
Gaan er nog mensen naar een Superbowl Party?
-
Ik houd m'n eigen Sb party Grove ;)
Afstandsbediening, sigaretten, drinken, chips, popcorn, Ben en Jerry's .... een echte party ... all on my own ;D
-
...sigaretten...
:-\ :'(
-
...sigaretten...
:-\ :'(
stoppen zat niet bij de goede voornemens dit jaar zo te zien... ;)
-
Wat wordt er verwacht dat we met de komende voorspelling aangeven?
Alleen de eindstand?
-
Wat wordt er verwacht dat we met de komende voorspelling aangeven?
Alleen de eindstand?
eindstand, TD-minuut en winnaar. Voor sommigen is dat de enige manier waarop nog punten zijn te verdienen als hun voorspelde SB-winnaar er al uit ligt. Je voorspelde SB-winnaar (al dan niet al eenmalig veranderd) is een bonusvraag en staat los van de wedstrijdvoorspelling Zit voorspelde SB-winnaar er nog in dan neem ik aan dat je die ook als winnaar van de wedstrijd neerzet, extra punten dus als ze ook daadwerkelijk winnen. Je kunt het ook tactisch spelen door je voorspelling te "hedgen", voorbeeld: je hebt Indianapolis als SB-winnaar voorspeld en kunt daar bonuspunten mee verdienen maar je laat ze in de finale verliezen en NO dus winnen. Zo weet je zeker dat je punten pakt, alleen een stuk minder. Wint Indianapolis dan heb je je bonuspunten, wint NO dan heb je de wedstrijdpunten voor de juist voorspelde winnaar. Maar aangezien er redelijk wat mensen in elkaars buurt staan lijkt me dit riskant.
Hoop dat het een beetje duidelijk is. :D
-
Ja ik begrijp het spel.
Volgens mij had ik Indianapolis als eind winnaar voorspeld en dat laat ik zo.
Meteen maar een eindstand:
Indianapolis - New Orleans 35 - 26
TD in minuut 3
-
Mijn voorspelling:
Indianapolis - New Orleans 31 - 24 TD 8
-
indianapolis wint van new orleans met 30 -24 , td in de 5e minuut
-
Colts - Saints 24 - 31
TD 9
-
Mijn nieuwe SB winnaar wordt New Orleans... Over de SB uitslag denk ik nog ff na!
Gr. Pieter
-
Ik kan de SB helaas niet kijken, Want ik moet gewoon werken maandag!
Maar hier mijn voorspelling:
Indianapolis - New orleans 17-27 TD. min.7
Voor diegene die de SB wel kijken......Enjoy!!
-
Ik kan de SB helaas niet kijken, Want ik moet gewoon werken maandag!
Ik ook, maar ik heb de DVD klaar staan en kijk maandagavond na het werk.
Kan ik ook nog even alle reklames wegzappen. ;)
-
Indianapolis - New orleans 24-31 TD. min. 3
SB-winnaar (2e keuze): NO
-
SB finale: Indianapolis Colts - New Orleans Saints 24-35 TD 5
Ik ga straks wel voor de TV hangen, inclusief mini pizza's, sigaretten, drinken, chips, popcorn
Heb speciaal voor de SB een dag vrij genomen :D dus maandag de hele morgen slapen ;)
-
Mijn nieuwe SB winnaar wordt New Orleans... Over de SB uitslag denk ik nog ff na!
Gr. Pieter
Hier mijn voorspelling:
Indianapolis - New Orleans 24 - 31 TD9
-
ik ben er klaar voor.....hoop echt op een geweldige 'clash' tussen de 2 beste teams van afgelopen seizoen. Kijk nu ESPN....leuk!
-
Kijk nu ESPN....leuk!
+1
-
de ouwetjes zijn met een mooi showtje bezig momenteel. ut blinkt, schittert en doet aan alle kanten :)
oh en de wedstrijd is ook mooi, de colts liggen op schema voor een overwinning but it ain't over till the fat lady sings en ik voel me niet zo zangerig momenteel :)
-
Zo dan! Met een licht alternatieve speelwijze kwamen de saints na de thee uit de startblokken en met succes. Geweldig leuke wedstrijd.
-
Leuke wedstrijd! Ik zal de eindstand eind van dag posten.
-
heb echt genoten...wat een match. Na een wat voorzichtige start was de QB vd Saints 'on fire' en dan die Onside Kick off...briljant!
ben wel benieuwd naar de eindstand vd poule....wie mag zich een jaar lang NFL-GURU noemen?
-
De GURU-titel wordt dit jaar gedeeld door.....Otsie en The Grove Beide behaalde 60 pt
GEFELICITEERD!!!
De eindscore:
Otsie & The Grove 60 pt
Pieter79 55 pt.
Martinm & B-man 45 pt.
Gian 40 pt.
Babarage 35 pt.
Hans B 30 pt.
winnen kan ik niet meer...ik geef het op!
Zo zie je maar, it aint over.....
-
Huh.....echt waar?? Dat had ik echt niet meer verwacht! Tjeetje....na '06 '07 en '08 mag ik de titel weer dragen voor een jaar. Samen met Otsie! Jij ook van harte gefeliciteerd!!!
-
Zo dat had ik ook niet verwacht! The Grove van harte!!
2 in a row!!!!
-
@ Grove: Van harte weer een titel erbij .... ongelofelijk hé ... je wilde de football nog wel aan de kant leggen ;)
@ Otsie: Gefeliciteerd kanjer :-*
@ B-man: Bedankt voor het organiseren van de NFL Poule 2010
Ik doe volgend jaar graag weer mee.
-
De GURU-titel wordt dit jaar gedeeld door.....Otsie en The Grove Beide behaalde 60 pt GEFELICITEERD!!!
De eindscore:
Otsie & The Grove 60 pt
Pieter79 55 pt.
Martinm & B-man 45 pt.
Gian 40 pt.
Babarage 35 pt.
Hans B 30 pt.
winnen kan ik niet meer...ik geef het op!
Zo zie je maar, it aint over.....
Helaas, dit is niet juist.
Ik had voor aanvang van de SB 40 punten, na de superbowl heb ik er 25 bij gekregen.
De verliezend finalist vanaf begin bij mij was Indianapolis: 10pt
Juiste winnaar van de SB wedstrijd (24-31 winnaar NO): 10pt
De SB winnaar na verlies van Minnesota veranderd in NO (na 2de keer veranderd dus): 5pt
Mijn totaal is dus 65 punten. Ik had m'n score zelf ook bijgehouden en vond het al gek dat ik er maar 15 punten bij heb gekregen.
-
De GURU-titel wordt dit jaar gedeeld door.....Otsie en The Grove Beide behaalde 60 pt GEFELICITEERD!!!
De eindscore:
Otsie & The Grove 60 pt
Pieter79 55 pt.
Martinm & B-man 45 pt.
Gian 40 pt.
Babarage 35 pt.
Hans B 30 pt.
winnen kan ik niet meer...ik geef het op!
Zo zie je maar, it aint over.....
Helaas, dit is niet juist.
Ik had voor aanvang van de SB 40 punten, na de superbowl heb ik er 25 bij gekregen.
De verliezend finalist vanaf begin bij mij was Indianapolis: 10pt
Juiste winnaar van de SB wedstrijd (24-31 winnaar NO): 10pt
De SB winnaar na verlies van Minnesota veranderd in NO (na 2de keer veranderd dus): 5pt
Mijn totaal is dus 65 punten. Ik had m'n score zelf ook bijgehouden en vond het al gek dat ik er maar 15 punten bij heb gekregen.
Dan moet ik alles nogmaals doornemen, ik kom er zsm op terug.
-
De GURU-titel wordt dit jaar gedeeld door.....Otsie en The Grove Beide behaalde 60 pt GEFELICITEERD!!!
De eindscore:
Otsie & The Grove 60 pt
Pieter79 55 pt.
Martinm & B-man 45 pt.
Gian 40 pt.
Babarage 35 pt.
Hans B 30 pt.
winnen kan ik niet meer...ik geef het op!
Zo zie je maar, it aint over.....
Helaas, dit is niet juist.
Ik had voor aanvang van de SB 40 punten, na de superbowl heb ik er 25 bij gekregen.
De verliezend finalist vanaf begin bij mij was Indianapolis: 10pt
Juiste winnaar van de SB wedstrijd (24-31 winnaar NO): 10pt
De SB winnaar na verlies van Minnesota veranderd in NO (na 2de keer veranderd dus): 5pt
Mijn totaal is dus 65 punten. Ik had m'n score zelf ook bijgehouden en vond het al gek dat ik er maar 15 punten bij heb gekregen.
Klopt, ik heb de verliezend finalist bij Pieter79 verkeerd staan. Komt dus uit op 65 pt.
Met veel schaamte embarressed embarressed embarressed moet ik hier een correctie doorvoeren en wordt Pieter79 alleen winnaar van de titel. De rest klopt wel maar je zult altijd zien dat het foutje gemaakt wordt bij de top waar het er echt toe doet. Nogmaals excuses!!!
Otsie en The Grove sorry dat ik jullie heb moeten blij maken met een dode mus, ik was niet echt scherp na een lange nacht en vroege ochtend.
-
Gelukig geen foutje gemaakt in mijn eindstand >:D
Dat scheelt, ik blijf laatste.
Pieter gefeliciteerd.
-
Gelukig geen foutje gemaakt in mijn eindstand >:D
Dat scheelt, ik blijf laatste.
Pieter gefeliciteerd.
Het voordeel van laatste worden is dat het volgend jaar nooit slechter en alleen maar beter kan. ;)
-
Grove & Otsie zijn dus geeindigd op een prachtige 2e plek ... spijtig van het dode musje, maar geen drama toch
Pieter jij van harte gefeliciteerd
-
Grove & Otsie zijn dus geeindigd op een prachtige 2e plek ... spijtig van het dode musje, maar geen drama toch
Pieter jij van harte gefeliciteerd
Inderdaad spijtig van de dode mus maar gezien het aantal punten wat ze in de laatste ronde nog hebben weten te behalen een zeer mooie prestatie.
Uiteraard ook een terechte winnaar die al vanaf het begin bovenaan meedraaide in de stand.
-
Pieter gefeliciteerd !!!
:afro:
-
Wat een domper na zo'n prachtige wedstrijd..... ;)
Pieter van Harte!!!
En ik...ik troost me met het feit dat ik nog steeds de enige ben met 3 NFL Guru titels...... ;)
-
Jammer hoor het stond net zo mooi onder mijn naam!
@ B-man geen probleem hoor, Ik was allang blij dat iemand het wou organiseren. Bijdeze dank daarvoor!
En natuurlijk Pieter van harte gefeliciteerd met je titel!!
-
Bedankt iedereen, het is in ieder geval tot het laatst spannend gebleven!! :D
Gr. Pieter