Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Amerikaanse politiek/overheid/samenleving => Amerikaanse samenleving => Topic gestart door: bartensharon op 17-05-2008, 13:33 uur

Titel: Tickets New York Yankees
Bericht door: bartensharon op 17-05-2008, 13:33 uur
Begin juni gaan wij naar New York. We zouden graag naar een wedstrijd van de New York Yankees willen. Weet iemand een betrouwbare site om tickets te boeken voor een wedstrijd!
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: MiamiHeat op 17-05-2008, 16:17 uur
Gewoon bij het stadion kopen.....of via de site van de Yankees!
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: M. Haanstra op 25-05-2008, 21:21 uur
beste bart en sharon,

Ik boek ze altijd direct via de site (via www. mlb.com) kom je vanzelf bij de NYY terecht. Bij aankoop gewoon Will Call selecteren, je kunt ze dan aan speciale kassa's afhalen.
Veel plezier bij de NYY, leuk stadion, zeer slechte buurt.
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: Ebelix op 26-05-2008, 18:27 uur
Begin mei bij de NYY geweest en ook de kaarten via www.mlb.com besteld en via will call afgehaald. Ging erg gemakkelijk.

Veel plezier.
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: maryde op 12-07-2008, 17:15 uur
Vandaag kaartjes besteld voor de Seattle Marineers voor begin september, ging prima volgens de aangegeven site.Zijn die speciale kassa's goed herkenbaar en hoe lang vantevoren kun je ze ophalen?
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: Ebelix op 17-07-2008, 14:28 uur
De kassa is goed te herkennen. Vaak zijn de kassa's 3 uur voor de westrijd open.

Veel plezier.
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: sweatbox op 17-07-2008, 18:10 uur
Voor de Boston Red Sox, Fenway Park, verkopen ze twee of drie  uur voor de wedstrijd de restanten.
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: dina op 29-07-2008, 20:08 uur
nog onwetend hoe alles ging heb ik vorig jaar bij "ticketmaster" kaartjes besteld en later via FEDex ontvangen op mijn woonadres in Nederland. Nou, t'was een rib uit mijn lijf. DUUR vreselijk, 300 dollar voor 1 kaartje en aangezien ik met 2 personen naar meerdere wedstrijden zou gaan was het een totaal bedrag van rond de 1900 dollar. (wel 3 supergoeie wedstrijden gezien)

Maar even over het bestellen via www.mlb.com,  volgend jaar mei wil ik weer naar Boston voor een aantal wedstrijden, hoe kan ik het dan het beste dit aanpakken. rond eind januari zijn de schema's bekend van het seizoen 2009 en kan ik de wedstrijden uitkiezen welke ik graag zou zien. Op de site van de MLB kan je dan je stoelen kiezen maar daarna is het voor mij onduidelijk, ook mede dat mijn engels niet al te sterk is. Ben in bezit van een credit card.
Wie kan mij uitleg geven hoe ik het moet aanpakken, in het Nederlands dus........
Titel: Re: Tickets New York Yankees
Bericht door: M. Haanstra op 29-07-2008, 20:30 uur
Dina,

Ik zal het zo goed mogelijk proberen uit te leggen. via www.mlb.com selecteer je (aan de linkerkant) de site van je favoriete club. Het voordeel is, dat iedere clubsite hetzelfde is qua layout. Vervolgens kies je schedule, seasonable schedule, waarna je per maand de westrijden krijgt.  Met kleuren is aangegeven of ze uit (away) of thuis (home) spelen. Met een groene T is aangeven dat je tickets kunt kopen.

Vervolgens krijg je (na selectie van de T) een scherm waarin de aantallen (quantity) staan vermeld. Hier vul je het aantal gewenste kaarten in. Ook kun je hier kiezen uit de plaats waar je wilt zitten. Daarna moet je een beveiligingswoord intypen (ter voorkoming van fraude). Na deze stap krijg je een stoelaanbod, dat 12 minuten voor jou is.  Je kunt de methode van verzending (delivery method) hier kiezen. Ik kies altijd Will Call, dan liggen ze klaar bij het stadion. Daarna op check-out drukken voor de betaling. Veel succes

Groet
Menno