Na Florida en vorig jaar Califoria, zijn we van plan om aankomende Amerikavakantie drie weken naar het oosten te gaan. De tickets zijn inmiddels geboekt: van 27 mei t/m 18 juni zijn we de oceaan over!
Wij zijn nogal pretparkfanaten, vandaar dat je in ons schema voornamelijk pretparken zult vinden. In het begin hadden we maar liefst 10 pretparken welke ons enorm leuk leken. Maar omdat we niet drie weken lang alléén maar pretparken willen, hebben we dit afgewisseld met wat steden en uiteindelijk gekozen voor de helft van de pretparken, namelijk: Six Flags Great Adventure - Hershey Park - Busch Gardens Williamsburg - Paramount Kings Island - Cedar Point.
De andere vijf zitten in principe ook op ons schema, maar we hebben keuzes moeten maken

De reden voor onze vijf parken zijn voornamelijk gekozen voor de extreme achtbanen of met combinatie van de aankleding.
Dag 01 (27-05) Schiphol -> New York (14.15 - 16.10)
Dag 02 (28-05) New York
Dag 03 (29-05) New York
Dag 04 (30-05) New York ('s avonds naar een hotel bij Six Flags)
Dag 05 (31-05) Six Flags Great Adventure ('s avonds naar een hotel bij Hersey Park)
Dag 06 (01-06) Hershey Park
Dag 07 (02-06) Hotel bij Hershey Park -> Washington
Dag 08 (03-06) Washington
Dag 09 (04-06) Washington -> naar hotel bij Busch Gardens
Dag 10 (05-06) Busch Gardens
Dag 11 (06-06) Hotel bij Busch Gardens -> ?
Dag 12 (07-06) ? -> hotel bij Paramount Kings Island
Dag 13 (08-06) Paramount ('s avonds naar hotel bij Cedar Point)
Dag 14 (09-06) Cedar Point
Dag 15 (10-06) Hotel bij Cedar Point -> Niagra Falls
Dag 16 (11-06) Niagra Falls - Toronto
Dag 17 (12-06) Toronto
Dag 18 (13-06) Toronto -> ?
Dag 19 (14-06) ? -> New York
Dag 20 (15-06)
Dag 21 (16-06) New York
Dag 22 (17-06) New York (18.10 uur) - Schiphol
Dag 23 (18-06) Aankomst Schiphol (07.35 uur)
* Een paar aanvullingen op dit schema met vragen:
Wij hebben ervoor gekozen om met de klok mee te reizen en niet andersom omdat we zo eerst wat pretparken hebben en de laatste dagen van Toronto naar New York rust hebben.
-
Of iemand moet een goede reden hebben om deze planning tegen de klok in te doen?We hebben twee keer een vraagtekentje staan. We willen namelijk niet in één dag van Williamsburg (Busch Gardens) naar Paramount Kings Island en van Toronto naar New York.
-
Weet er iemand daar een leuke stad/dorp met eventueel een leuke bezienswaardigheid om te overnachten? Het liefst dus precies tussen de twee steden uit onze planning in.-
Is Washington te bezoeken in één dag? (zodat we dag 9 kunnen gebruiken om naar Six Flags America te gaan en 's avonds naar een hotel bij Busch Gardens te rijden?)Ook hebben we nog een dagje over, zoals jullie zien. Als Washington in een dagje te doen is, hebben we van ons lijstje nog vier pretparken over. Welke van deze vier zou jij dan kiezen en waarom:
- Geauga Lake
- Kennywood Park
- Paramount Kings Dominion
- Dorney park and Wildwater Kingdom
Nogmaals, ze zitten allemaal op de route. Dus dat zou geen reden mogen zijn!
-
Of is er misschien een andere bezienswaardigheid waar we beter een dagje aan kunnen besteden? Of hebben we eigenlijk helemaal geen dagje over, omdat we ergens anders te kort zijn? (of juist te lang..) 
Alle tips en opmerkingen zijn

!