Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Reizen algemeen => Topic gestart door: amerikagek op 22-08-2005, 11:12 uur

Titel: Chicago??
Bericht door: amerikagek op 22-08-2005, 11:12 uur
ga misschien binnenkort een lang weekend chicago doen.

Tips wat ik cker moet gaan doen?
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: Ebelix op 22-08-2005, 12:50 uur
Chief, Dit is jou afdeling. ;D
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: Chiefram op 22-08-2005, 16:32 uur
Chief, Dit is jou afdeling. ;D

Hahaha... Dan moet hij zich wel melden bij loket nr. 12...  ;D ;)

Een weekendje Chicago is echt super om te doen. Langer zou ik er ook niet blijven, maar dat komt omdat ik geen stadsmens ben.

Ik kan je wel vertellen dat Chicago een hele mooie, schone en veilige stad is waar je ontzettend goed kunt winkelen en eten. De mensen zijn er zeer vriendelijk.

Je kunt (is wel toeristisch, maar zeker de moeite waard) de Navi Pier bekijken, het strand opgaan aan de rand van de stad zodat je in Lake Michigan kunt zwemmen of zonnen (het is hier nog steeds elke dag rond de 28 a 30 graden en het water is heerlijk warm), je kunt het Museum of Science and Industry bezoeken (is zeer zeker de moeite waard), het aquarium waar je alle vissen kunt zien die in Lake Michigan leven... (vergeet het zwemmen dan maar, want dat wil je dan echt niet meer) en rondritten maken in boten of met de convertible dubbeldekker bus (gratis).

Nou, dan ben je wel even bezig!

Zelf ben ik niet zo'n attraktie mens, heb het meeste dan ook niet gedaan, mar het 'Museum of Science and Industry' heb ik meerdere keren bezocht, dus dat zegt wel genoeg!
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: Mrjn op 22-08-2005, 22:16 uur
De Sears Tower beklimmen, fantastisch uitzicht over de stad.
Een gangsterrondrit maken in een gevangenisbusje met als reisleiding 2 als gangster verklede mannen.
Als je van architectuur houdt: er is een architectuur-wandeling langs alle gebouwen van Frank Lloyd Wright en anderen in Oak Park, een buitenwijk van Chicago. Daar zijn ook het Ernest Hemingway Museum en zijn geboortehuis.
Er rijden ook trolleybusjes langs allerlei bezienswaardigheden van Chicago, waar je kunt op- en afstappen wanneer je maar wilt.
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: Chiefram op 23-08-2005, 00:23 uur
Oh ja... die dingen ben ik helemaal vergeten...  ;D

Of een rondvaart per boot (onderaan de brug op North Michigan Ave kun je de tickets kopen. Bovenaan die zelfde brug overigens de
tickets voor de trolleybusjes...

Titel: Re:Chicago??
Bericht door: amerikagek op 24-08-2005, 09:55 uur
bedankt voor de tips!
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: Hans B op 30-08-2005, 19:26 uur
Hallo amerikagek,
vergeet ook zeker niet eventjes een rondje te maken in de bovengrondse metro door het centrum van de stad een ALL-DAY-PASS kost $5 (2003 toen ik er was) en daarmee kun je ook gratis in de bus.
Verder is er nog de gratis dierentuin Lincoln Park ZOO.
En natuurlijk een wedstrijd bezoeken van de Chicago Cubs. Ook al ben je geen sportfan, het is een belevenis al die Amerikanen eens te bekijken tijdens een game.
groeten, Hans
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: PetraVS op 31-08-2005, 00:01 uur
En om te eten een Chicago style deep dish pizza.  Mmmmm!!!
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: LeanneInFlorida op 01-09-2005, 18:00 uur
Gino's East... Lou Malnaties... Rainforest Cafe... Thursday fireworks at the Pier, ach wat mis ik m'n oude stad...
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: amerikagek op 14-11-2005, 23:23 uur
dat weekend is er nog niet van gekomen

maar komende zomer waarschijnlijk 2 weken, chicago en wat daar in de buurt te zien/doen is. ;D

dus aan de tips ga ik zeker nog wel het een en ander hebben! thanx ;)
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: Chiefram op 15-11-2005, 01:53 uur
Ga dan ook eens langs bij 'Dick's Last Resort'...

 ;D
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: usaxtreme op 16-11-2005, 16:27 uur
• Door de wijken van Chicago gaan !
Veel is al gezegd.
• Ga i.p.v Sears tower naar het bovenste dek van John Hancock center (je kan ook naar het restaurant signature room op de 95- en 96ste verdieping!!)
• Art Institute of Chicago
• Field Museum  
• Grant Park
• Hancock Observatory
• Lincoln Park Zoo (Gratis)
• Millennium Park
• Museum of Science & Industry
• Navy Pier
• Oak Street Beach
• Sears Tower Skydeck
• Shedd Aquarium   ( Grootste aquarium ter wereld)
• The Loop
• Magnificent Mile
• Chicago style pizza,hotdog en italian beef eten!
• Chicago Pro-sports bekijken

En verder tja..gewoon rondslenteren  ;D ;D
Zomer is goede tijd voor grote festivals zoals Taste of Chicago ! ;D


Titel: Re:Chicago??
Bericht door: Chiefram op 16-11-2005, 16:39 uur
Nou, jij zul je geen sekonde vervelen, haha... Ik kan zien dat je echt Chicago #1 Fan bent!!!

 ;D ;D ;D
Titel: Re:Chicago??
Bericht door: usaxtreme op 16-11-2005, 16:42 uur
lol  :D ;)
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: Ruud2004 op 14-02-2006, 15:21 uur
Ga in de zomermaanden op de zondagochtend rond 10.30 uur eens naar het Lincolnpark om een potje te voetballen.  Elke zondag treft een behoorlijk aantal landgenoten elkaar daar om even lekker te voetballen.   Ze zijn herkenbaar aan de kleinde doeltjes, de gekleurde hesjes en de Nederlandse voetbaltaal !!!
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: Moenkou op 22-03-2006, 19:51 uur
Als het goed is kom ik op zondagochtend aan, dus zal mijn voetbalschoenen maar in de handbagage doen  ;)
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: marleencolorado op 04-04-2006, 09:57 uur
Chicago met St. Patricks day is echt geweldig! Wat een feest! 2006-01
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: B-man op 03-05-2006, 16:11 uur
Wat zijn bezienswaardigheden in Chicago die ik zeker niet mag missen? Alle tips zijn welkom

B-man
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: Mrjn op 03-05-2006, 18:59 uur
De Sears Tower, de al eerder genoemde gangstertour en Chicago Style Deep Dish Pizza. Ik ben nog aan het navragen waar wij die hebben gegeten met onze vrienden daar, dus kom ik nog op terug ;)

Edited to add:
Wij hebben een double decker pizza gegeten bij Ranalli's aan Lincoln Avenue. Dat is een pizza op een pizza, zeg maar. En reken maar dat je aan 2 slices genoeg hebt...
http://www.planet99.com/chicago/restaurants/2135.html
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: JDenalane op 04-05-2006, 00:14 uur
Kost dat nou zoiets? ongeveer..
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: B-man op 04-05-2006, 11:26 uur
De Sears Tower, de al eerder genoemde gangstertour en Chicago Style Deep Dish Pizza. Ik ben nog aan het navragen waar wij die hebben gegeten met onze vrienden daar, dus kom ik nog op terug ;)

Edited to add:
Wij hebben een double decker pizza gegeten bij Ranalli's aan Lincoln Avenue. Dat is een pizza op een pizza, zeg maar. En reken maar dat je aan 2 slices genoeg hebt...
http://www.planet99.com/chicago/restaurants/2135.html

Thanks, ga het noteren (en mijn Al Capone hoed uit de kast halen)
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: Mrjn op 04-05-2006, 11:34 uur
Kost dat nou zoiets? ongeveer..

Kost wat ongeveer?
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: B-man op 30-05-2006, 12:41 uur
Nou mijn tripje Chicago (voor de eerste keer) zit er inmiddels weer een weekje op en ik moet zeggen dat het nog beter is bevallen dan vooraf verwacht. Ik kan mensen die er nog nooit geweest zijn zeker aanraden om er een keertje heen te gaan. Grote stad maar toch compact, heb bijna alles lopend gedaan (maar dat doe ik vaak) en daardoor ontzettend veel gezien. Vooral de architectuur is zeer de moeite waard! Het mag dan America's "second city" zijn maar het is niet te vergelijken met NYC! Zoals ik al zei is het een stuk compacter maar wel met veel wolkenkrabbers, er is geen hot dogkraam te vinden en het tempo ligt een trapje lager. Ik heb me af en toe staan verbazen over hoe je midden in de stad op de mooiste plekjes kan zitten en een halfuur niemand ziet?! Ook op Michigan Avenue (incl. the Magnificant Mile) kan je gewoon doorlopen zonder steeds in de "file" te staan. En dat het de Windy City heet...dat kan ik begrijpen, zo sta je in het zonnetje met 23 graden en nog geen uur later waait het hard, regent het en is het bijna 10 graden kouder, en mocht dat nou net gebeuren toen ik in mijn shirtje midden op de boot op Lake Michigan stond!!! Ik ben in ieder geval zeer te spreken over Chicago en als iemand vragen heeft dan zal ik proberen ze zo goed mogelijk te beantwoorden (heb behoorlijk de toerist uitgehangen).

B-man
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: Jez op 30-05-2006, 17:47 uur
Dank je voor je enthousiasme, B-Man! Toevallig zat ik te bedenken, stel dat we naar LA vliegen en een overstap hebben in Chicago (grote kans), dan is het misschien leuk om er een stop-over te maken. Alleen zou dat in januari zijn (als het doorgaat), en ik vraag me af of Chicago & januari wel een goede combinatie is ???
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: B-man op 30-05-2006, 17:56 uur
Dank je voor je enthousiasme, B-Man! Toevallig zat ik te bedenken, stel dat we naar LA vliegen en een overstap hebben in Chicago (grote kans), dan is het misschien leuk om er een stop-over te maken. Alleen zou dat in januari zijn (als het doorgaat), en ik vraag me af of Chicago & januari wel een goede combinatie is ???

Een vriend van me woont er tegenwoordig en die vond het geen leuke combinatie  :D

B-man
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: amerikagek op 25-09-2006, 13:24 uur
ik ga niet komende zomer, maar eind februari begin maart (10 dagen)

zal veel aan jullie tips hebben!!

THANKS ;)
Titel: Re: Chicago??
Bericht door: Buba op 11-10-2006, 19:53 uur
Heeft er iemand nog geweldige tips?  Mag ook voor de wijde omgeving rond Chicago zijn.

Ik ga komend Oudjaar ginder vieren!!! dronk

Ik ga nu reeds voor de 4de maal dus ik heb wel de bekendste zaken al gezien.


Kan er van Chicago misschien ook geen sticky gemaakt worden?