Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Reizen algemeen => Topic gestart door: wimann op 24-06-2008, 14:08 uur

Titel: gsm - toestel - hoe kosten besparen?
Bericht door: wimann op 24-06-2008, 14:08 uur
Praktisch vraagje: bellen met je Belgische gsm vanuit USA is waarschijnlijk nog een dure aangelegenheid. Is er mogelijkheid om ter plaatse een sim-kaart te kopen in je gsm te stoppen of zijn er andere betere alternatieven?

Titel: Re: gsm - toestel - hoe kosten besparen?
Bericht door: BbimmerR op 24-06-2008, 15:48 uur
ja is mogelijk, mits met het juiste toestel.

Er zijn goedkopere opties:
- Collect bellen vanuit telefooncel  >:D
- Telefooncel
- Skype of iets dergelijks via Voip (bellen via internet dus)
- emails sturen
- niet bellen  ;D
Titel: Re: gsm - toestel - hoe kosten besparen?
Bericht door: Freddytex op 24-06-2008, 17:57 uur
Er is nog een mogelijkheid,en deze gebruik ik altijd.Een phone card kopen.Er zit echter zulke verscheidenheid in.Een kaart gekocht bij bvb de wall-mart is duurder dan deze die je gewoonlijk vind  bij sommige souvenierwinkels of garages.Je hebt kaarten die je gewoon in de telefoon steekt(de duurdere) en deze waarvoor je een hele resem nummers moet intikken.
Indien je toch je gsm wenst te gebruiken hou er dan rekening mee dat je een gsm hebt die die op triband werkt
Titel: Re: gsm - toestel - hoe kosten besparen?
Bericht door: RLS op 24-06-2008, 17:59 uur
Indien je toch je gsm wenst te gebruiken hou er dan rekening mee dat je een gsm hebt die die op triband werkt

Of Quad-band..nog zekerder van ontvangst.
Titel: Re: gsm - toestel - hoe kosten besparen?
Bericht door: bartensharon op 26-06-2008, 13:48 uur
Gewoon een internationale telefoonkaart kopen bij de Wall mart ofzo. Hiermee kun je vanuit je hotelkamer ruim een uur bellen voor 10 dollar! Het wijst echt zichzelf. Gewoon telefoonnummer dat op de kaart staat draaien, code intoetsen van de kaart, teleoonnummer naar Nederland (in jou geval België) intoetsen en bellen maar. Wij vinden dit echt ideaal!!!  ;D
Titel: Re: gsm - toestel - hoe kosten besparen?
Bericht door: Pieter79 op 28-06-2008, 11:45 uur
Ja, of een in Amerika gekochte Tri-band of een Europese Quad-band werken goed. Je hebt GSM 850/900/1800/1900 welke alle 4 op een Quad-band ontvangen worden. De Amerikaanse Tri-band telefoon heeft echter GSM 850/1800/1900 en een Europese Tri-band telefoon GSM 900/1800/1900. Als buiten de steden of grotere dorpen bent dan heb je het meeste aan de GSM 850 band, die niet op een Europese Tri-band telefoon zit.