Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Reizen algemeen => Topic gestart door: Bakvet op 06-09-2006, 20:15 uur

Titel: Onbeperkt houdbare tips
Bericht door: Bakvet op 06-09-2006, 20:15 uur
We hebben het op dit forum al eens gehad over Beef Jerky, gedroogd vlees wat naar bijna niks smaakt. Alleen is het wel handig als je gaat kamperen / backpacken, want het weegt ook niks en het is klein en onbeperkt houdbaar. Daar wilde ik een onderwerp over starten want:

Als je zomaar een eind rondtrekt, dan weet je vaak niet waar je 's avonds terecht komt. Is er een winkel of restaurant in de buurt? Je weet het gewoon nooit. Daarbij vind ik zelf af en toe kamperen in de "back country" van een National Park veel leuker dan op een officiele park camping. Maar dan heb je altijd spullen nodig die lang houdbaar zijn en die het leven wat veraangenamen.

Hieronder wat dingen die ik altijd bij me heb - ik hoop dat jullie nog andere suggesties hebben. (Sommige artikelen komen ook wel van pas in motels die alleen maar donuts als ontbijt serveren en dat dan 'continental breakfast' noemen.)

Carnation instant milk. Dit is melkpoeder van Nestle, het smaakt best goed. Is goed te combineren met 'cereals'.

Koffie en koffiefilter e.d. Of desnoods instant coffee. Het liefst drink ik het uit een mok van huis, dat geeft een wat extra huiselijk gevoel aan je coffee break.

Instant Oatmeal. Ontbijtpudding, hoef je alleen maar warm water aan toe te voegen en twee minuten te laten staan. Eventueel wat fruit erdoor doen.

Wie heeft er nog andere tips voor wat betreft dingen die je in noodgevallen kan gebruiken om toch iets lekkers te eten?

Titel: Re: Onbeperkt houdbare tips
Bericht door: sweatbox op 06-09-2006, 21:41 uur
Instant Noodle Soup (http://www.informatik.uni-stuttgart.de/menschen/hohldir/soups.html) oftewel bamisoep (http://indomart.us/catalog/index.php?cPath=33&osCsid=ad49a43677996402455b8e12e3106339)
Titel: Re: Onbeperkt houdbare tips
Bericht door: Hans B op 07-09-2006, 17:29 uur
Wij backpacken niet maar kamperen iets luxer, wat wij wel een makkelijke 'hongerstiller' vinden is cup a soup. Wij nemen altijd vanuit NL enkele pakjes mee, omdat we een instant (poeder)soep in de VS moeilijk kunnen vinden of dat het vrij prijzig is.
Hans
Titel: Re: Onbeperkt houdbare tips
Bericht door: PetraVS op 10-09-2006, 03:58 uur
Wij hebben altijd een soort van granola bar mee, van Quaker of een van de andere Sportsbar types.  Deze zijn goed voor een snel ontbijt of een snack onderweg.  Verder vinden de kinderen de peanut butter crackers heerlijk en die geven een proteine zowel als een carbohydraat tijdens het "hiken".  Ik vind trouwens de beef jerky erg lekker, zeker niet smakeloos.  Smaken verschillen ;).
Titel: Re: Onbeperkt houdbare tips
Bericht door: arizona op 19-03-2008, 17:25 uur
Veel tips kun je vinden op:
<a href="http://www.bikeforums.net">bikeforums.net</a>

Dit vooral Amerikaanse frum voor fietsers heeft een speciae branch Training & Nutrition
Vond ik handig omdat je dan ook van de 'locals' te horen krijgt wat (en waar) iets te krijgen is.
Eet smakelijk.
A.

(http://img174.imageshack.us/img174/1661/usa177gl6.th.jpg) (http://img174.imageshack.us/my.php?image=usa177gl6.jpg)