Ja we gaan hem heel rijden. Vertrekken de 9e juli en 27ste juli komen we terug.
Dit klinkt wat krap om de hele route te rijden en ook nog dingen te willen zien en slapen.
Ik neem aan dat jullie bijvoorbeeld deze site wel kennen:
http://www.historic66.com/? In veel reisverslagen over het westen komen vaak dezelfde plaatsen wel terug; Hackberry, Kingman (eten bij Mr. D's diner), Seligman, Oatman en nog wat van die plaatsen.