Dankje Walter en Marianne. Momenteel ben ik bezig een gedetailleerde route te beschrijven. Eigenlijk wat is er te zien onderweg. Aan de handdaarvan bepaal ik wat leuk is. Als ik alles af heb kijk ik hoe ik het verdeel over de 23 dagen.
We blijven eerst 2 dagen in SF, waarvan we op de laatste een bezoek aan Alcatraz gaan brengen. Moet ik nog reserveren.
Als we echt gaan rijden op dag 3 heb ik de volgende plaatsen op mijn lijstje staan.
Point Reyes (vuurtoren en zee olifanten), tomales bay vanwege de oester kweekplaats, Bodega bay (the birds), kruse rododendron state reserve, misschien point Arena lighthouse en ten slotte die dag Mendocino.
Dag 4
Fort Bragg misschien, avenue of the giants, humboldt redwoods state park, scotia, Ferndale vanwege de victoriaanse huizen en tot slot Eureka.
Dag 5
Via redwood state park naar grands pass
Dat is mijn gedetailleerde schema tot nu toe
Ik moet ook nog een plekje zoeken om een paar dagen lekker rustigaan een meer of zo te liggen.
Zo ben ik een beetje aan het puzzelen en steeds afstanden aan het berekenen. Eigenlijk is 4 uur rijden max en zeker niet elke dag.
Hellen