Hoi,
Wij hebben die rit zo'n 10 jaar geleden de andere kant op gemaakt. We zijn 's morgens toen vertrokken uit El Portal, door Yosemitepark heen over de Tiogapas en geeindigd in Death Valley bij de Furnace Creek Ranch.
Precieze aantal uren dat we gereden hebben weet ik niet meer, maar vroeger dan 8 uur zijn we toen zeker niet vertrokken en onderweg hebben we nog een paar korte stops gemaakt (sequoias, in de sneeuw en bij Stovepipewells) en rond 16.30 waren we bij de Ranch.
Dus mij lijkt het wel te doen.
groetjes
Elma