Oké, je volgt dus min of meer de voorbeeldroute.
Welnu, je route door Yellowstone zal er, aangepast voor jouw overnachtingsplaatsen, dan ongeveer zo uit kunnen zien.
Kijk voor de ligging van de hieronder genoemde bezienswaardige punten op deze PDF kaart.
Als je wat inzoomt op de PDF kaart worden de lettertjes wat groter en details beter zichtbaar
Linkje naar die kaart: ---->
http://www.lib.utexas.edu/maps/national_parks/yellowstone_park98.pdfVanaf Cody komen jullie via de East Entrance het park binnen.
Via Fishing Bridge, Mud Vulcano, Yellowstone Canyon en Tower Roosevelt rij je naar Gardiner.
Je hebt deze dag tijd genoeg om alle hierboven genoemde plaatsen te bekijken.
De volgende dag rij je van Gardiner via Mammoth Hot Springs, Roaring Mt. en Norris Geyser Basin naar Lake Lodge.
Ook op deze dag heb je, zeker als je niet uitgebreid gaat wandelen, tijd genoeg voor genoemde bezienswaardigheden.
Je laatste volle dag in Yellowstone kun je helemaal besteden aan de geiservelden in het zuid-westen van Yellowstone.
Je vindt hier de Lower, Midway en Upper geiservelden met onder andere Old Fathful.
Beter was geweest als je nu had overnacht bij Old Faithful want de Lake Lodge ligt op 1 uur rijden van Old Faithful.
Maar goed, je hebt nog genoeg tijd en misschien komt er nog iets vrij bij Old Faithful zodat je nog kunt switchen.
Vandaag rij je via de oever van Lake Yellowstone en het West Thumb geiserbasin naar Grand Teton voor het vervolg van je reis.
Als je nu op de kaart kijkt zie je dat je heel Yellostone hebt doorkruist en dat je langs alle bezienswaardigheden bent gekomen.