Hallo Wim,
Met het stuk door Montana wat jij beschrijft heb ik geen ervaring, wel met het eerste stuk van de Beartooth Highway. Dit is inderdaad een prachtige route.
Volgens mijn kaart is echter het stuk voorbij Red Lodge naar Belfry en naar Lovell niet scenic. Vanuit Cooke City (ik neem aan dat je Yellowstone verlaat via de NO-ingang?) is het stuk naar Red Lodge scenic. Ook van Cooke City naar Cody en van Cody via de alt 14 naar Lovell is scenic.
Cody zelf is natuurlijk ook leuk om te bezoeken. Je zou ook vanuit Yellowostone een deel van de Beartooth Hwy kunnen rijden, en dan terug naar Cody. Je rijdt dan ook langs de Chief Joseph Scenic Hwy. Dat is de route die in de Lannoo gids Rocky Montains staat beschreven en die wij in 2004 (zie reisverslag) hebben gereden.
Als je Cody niet wilt doen, dan lijkt me jouw route echter heel mooi.
Eind september loop je wellicht het risico dat de pas gesloten is, maar normaal gesproken zal hij nog wel open zijn.
Marianne