Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Westen (West) => Topic gestart door: Wendy en Kenny op 02-05-2010, 13:08 uur

Titel: Moet je antelope canyon boeken?
Bericht door: Wendy en Kenny op 02-05-2010, 13:08 uur
Hoi allemaal,

We willen graag vanuit GC naar bryce en dan onderweg Antelope canyon bezoeken (ik denk dat we de lower gaan doen )
Nu moeten we dit van tevoren boeken ?
We vinden het moeilijk om een uur vast te leggen omdat we niet echt weten hoe lang we moeten rijden naar daar en welke weg te nemen ?

Groetjes

Titel: Re: Moet je antelope canyon boeken?
Bericht door: Marianne op 02-05-2010, 13:25 uur
Er loopt hier (http://forum.verenigdestaten.info/index.php/topic,10292.0.html) al een topic over Antelope Cantyon, ik denk dat je daar het antwoord wel kunt vinden. De meeste vragen zijn al eens gesteld, je kunt ook de zoekfunctie eens gebruiken oim te zien wat er al geschreven is, of blader de meest recente pagina's eens door.
Wat de weg betreft: er is geen keuze tussen de GC en Page. Na Page heb je de Cottonwood Canyon Road als alternatief voor de 89 , maar ik zou de 89 aanraden. Voor Antelope Canyon moet je vlak voor Page de 98 nemen.

Marianne
Titel: Re: Moet je antelope canyon boeken?
Bericht door: Wop op 02-05-2010, 14:02 uur
Dit topic is op slot.

Er zijn voldoende onderwerpen over Antelope Canyon