Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Westen (West) => Topic gestart door: Dirc op 27-08-2011, 15:18 uur

Titel: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Dirc op 27-08-2011, 15:18 uur
Ik vroeg me af wat jullie aanraden m.b.t. overnachtingen in of om de twee bovengenoemde parken?

Onze reis hieromheen is:

Dag 9 (23 juni): Capitol reef – Bryce
Dag 10 (24 juni): Bryce - Zion
Dag 11 (25 juni): Zion
Dag 12 (26 juni): Zion – Las Vegas

1 nacht in of om Bryce dus en 2 in of om Zion.
Wij zijn zeker niet op zoek naar de goedkoopste overnachtingsplaats, maar enorme luxe hebben we niet nodig. We zullen er vooral slapen.

Ik heb al gelezen over Desert Inn (welke redelijk prijzig is) en Best Western.
Wat raden jullie aan voor 4 personen? 1 of 2 kamers is beide mogelijk.
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: juniorparkranger op 27-08-2011, 16:46 uur
In Bryce NP is Ruby's Inn een klassieker. Dit hotel beschikt o.a. over een groot restaurant, binnenzwembad, (duur) winkeltje, lodges, een camping en ligt meteen aan de halte van de shuttlebus voor Bryce NP. Rechttegenover is er in de zomermaanden een basic rodeo.

Als je nog een leuke kampeerplek (met cabins) zoekt in Capitol Reef, kunnen wij thousand lakes RV aanraden, de eigenares bakt 's morgens heerlijke muffins.
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Tet14 op 27-08-2011, 17:55 uur
Desert Pearl Inn is prachtig maar duur idd. Ipv Ruby's kan je ook in BW Grand slapen. Is incl full breakfast en een stuk rustiger dan Ruby's maar kinderen zullen wellicht Ruby's meer waarderen. Kijk eens op Tripadvisor voor de hotelreviews  (zijn niet allemaal even betrouwbaar).
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: hke op 27-08-2011, 19:32 uur
Wij (2 volwassenen met 2 kids)  hebben in Bryce geslapen in Best Western Bryce Canyon Grand Hotel.
Prima hotel bij de ingang van het park. (Vorig jr rond de 120 euro per nacht)
In zion hebben we geslapen in  Best Western Zion Park Inn. Kostte toen 110 dollar per nacht.
Dit laatste was prima maar ligt wel aan de rand van Zion. De bus naar het park stopt er echter tegenover.

Voor meer info: http://keersmaekersnaarusa.reismee.nl/reisverhaal/57165/geboekte-hotels/ (http://keersmaekersnaarusa.reismee.nl/reisverhaal/57165/geboekte-hotels/)
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Yessica op 27-08-2011, 20:40 uur
In beide parken heb ik in het park zelf gelogeerd. Dat was inderdaad duurder, maar vond ik wel de moeite waard. Vooral in Bryce waar je bij zonsopgang zo naar de rim kon lopen, de kleuren zijn dan prachtig. In Ruby's Inn moet je toch minstens een half uur rijden om bij het park te komen. Ik vond het ook makkelijk in Zion, alhoewel het daar minder een must is omdat het shuttle bus systeem erg goed functioneert. Maar ik de ligging is mooi, zo tussen de bergen. En ik vond het handig om zo vanuit je bed de Angels Landing trail op te rollen, maar ja, ik ben misschien ook meer een gemaksmens.  ;)
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: leendert en maria op 27-08-2011, 23:25 uur
Onze ervaringen:

* voor Capitol Reef: overnachting gehad in 'Sanstone Inn' in Torrey. Een leuk, schoon, hotel met een mooi binnenzwembad en bubbelbad.

* Bryce: overnacht in een cabin in Tropic: 'Bryce Country Cabins'.  Een aantal cabins naast elkaar gelegen langs de weg, er is echter zeer weinig verkeer op de weg. Geen eetgelegenheid bij of iets te doen. Cabin op zich maar erg prijzig.

* Zion: in Springdale 'Canyon Ranch Motel', ligt tegenover Desert Pearl Inn. (Schuin) tegenover de bushalte. Een prima hotel, als soort losse huisjes/kamers in een ovaal op het terrein, gras in het midden. Het kan goed met z'n vieren maar het tweede bed leek mij er extra bij gezet en daardoor krap. Klein maar leuk zwembad, heerlijk om even af te koelen en uitzicht op de rotsen van Zion. Geen mogelijkheid tot ontbijt oid maar winkels, restaurants en supermarkt in de buurt.

Succes met kiezen!
Maria
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Dirc op 27-08-2011, 23:27 uur
Gezien mijn reis ga ik al een aantal zonsopkomsten zien dus ik hoef niet speciaal daarvoor in een park te overnachten.

Zeker zwembaden etc. zijn geen must. Liever een basic schone kamer met voldoende ruimte voor 2 of 4 personen.
110 of 120 dollar is inderdaad een prima prijs.

Een shuttlebus is ook niet verkeerd, scheelt weer een dagje rijden :)
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Dirc op 27-08-2011, 23:28 uur
Met z'n 4'en een kamer zouden we dan ook doen omdat het zonde is 2 kamers met 2 bedden te reserveren.
Er komen nachten zat dat we apart boeken (Vegas, San Francisco, Phoenix etc.)
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Old Faithful op 28-08-2011, 01:13 uur
Wij logeerden in Springdale in het  Zion Park Motel  (http://www.zionparkmotel.com/), een doorsnee motel met een redelijke prijs.
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Dirc op 28-08-2011, 11:12 uur
Als ik even terug kijk naar onze reis:

Citaat
Dag 10 (24 juni): Bryce - Zion
Dag 11 (25 juni): Zion
Dag 12 (26 juni): Zion – Las Vegas

Kunnen wij in principe dag 10 gebruiken om van Bryce naar Zion te reizen.
Dag 11 kunnen we zelf of met een shuttle naar Zion gaan
Dag 12 kunnen we richting Vegas vanuit Zion

Zion Park Motel is dan prima voor ons lijkt me en 30-40 dollar per nacht goedkoper.
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: petravv op 28-08-2011, 15:47 uur
Wij zaten in 2009 in Tropic toen we  Bryce Canyon deden.
Bybee’s Steppingstone Motel
21 South Main St Tropic

En bij Zion hadden we overnacht in Hurricane:
Rodeway Inn
650 W State St.

Beiden waren prima bevallen.
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Dirc op 28-08-2011, 15:49 uur
Ik heb zojuist Cannonville geboekt. Ook 30 minuutjes van Bryce.

Zion komt volgende maand weer denk ik, het moet wel leuk blijven  ;D
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Yessica op 29-08-2011, 06:08 uur
Gezien mijn reis ga ik al een aantal zonsopkomsten zien dus ik hoef niet speciaal daarvoor in een park te overnachten.


Je begrijpt me verkeerd. Het gaat niet om de zonsopgang zelf, maar om het kleurenspel die dat veroorzaakt in Bryce. Google maar eens op (afbeeldingen) 'Bryce Canyon' en 'Bryce Canyon sunrise', dan zie je het verschil!
Titel: Re: Overnachten in en rondom Bryce / Zion
Bericht door: Dirc op 29-08-2011, 08:49 uur
Ik weet het, maar ja je kan niet overal alles zien ;D