Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Westen (West) => Topic gestart door: Daan1 op 27-11-2009, 21:29 uur

Titel: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: Daan1 op 27-11-2009, 21:29 uur
Volgend jaar willen wij voor 4 weken vanaf Calgary naar NoordWest Amerika.
We verblijven dus ook een aantal dagen in Canada.
Mijn vraag is: Eten, drinken, slapen en autorijden is dat in Canada duurder dan de VS of niet.
Titel: Re: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: Hans B op 27-11-2009, 22:11 uur
Ik heb de ervaring dat in Canada alles duurder is.
Titel: Re: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: Jez op 27-11-2009, 23:00 uur
Ik heb juist de tegenovergestelde ervaring. In september 3 weken door oostelijk Canada gezworven en we waren daarbij net iets minder per dag (= gemiddelde aan overnachtingen, eten, brandstof, etc.) kwijt dan de 2 keer daarvoor in Amerika. Misschien komt dat ook doordat de Canadese dollar nog lager staat dan de Amerikaanse.

Brandstof is in Canada wel duurder, eten en overnachten gelijk of iets goedkoper.
Titel: Re: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: Daan1 op 29-11-2009, 22:39 uur
Ik wil dus graag weten, wat betaal je gemiddeld voor een hotel, benzine, eten en drinken
Titel: Re: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: Marianne op 29-11-2009, 22:59 uur
Ik denk dat het heel moeilijk is om daar iets van te zeggen, de prijzen binnen een land verschillen ook enorm. Als je in een toeristisch gebied zit betaal je meer voor de accommodatie dan daarbuiten. Benzineprijzn varieren per staat maar ook binnen een staat heb je nog verschillen. Ik neem aan dat dat ook voor eten geldt. Misschien kun je eens menu's van vergelijbare ketens bekijken. Maar waarom wil je het weten, ik denk niet dat de verschillen zo groot zijn dat je daar je route op aanpast?

Marianne
Titel: Re: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: Jez op 29-11-2009, 23:14 uur
Wij waren in september gemiddeld €110,- per dag kwijt. Dat is voor overnachtingen (motels maar ook b&b's), eten & drinken, benzine en wat we onderweg wilden uitgeven.
Per onderdeel:
Overnachtingen €53,- per nacht
Benzine 11 eurocent per mile
Eten €27,50 per dag
Overig €30,- per dag
Titel: Re: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: BelCan75 op 02-12-2009, 07:29 uur
Welk deel van Canada ga je bezoeken?  Ik veronderstel de Canadese Rockies en daar is het meestal wel vrij duur.  Het hangt ook wel wat af van de periode dat je gaat, wanneer zijn jullie van plan om te gaan?  Zoals al eerder aangegeven werd is het een stuk duurder op de toeristische plekken, maar ga je wat verder weg van die trekpleisters dan is het zeker te doen.  Op vele plaatsen kan je lekker eten voor niet teveel geld, ik zou zeggen een goede lunch of dinner kost het je rond de $15-$20 (zo'n 9 tot 13 euor) per persoon (met drank erbij). Er zijn ook goedkopere eetplaatsen en ook duurdere natuurlijk. De benzine is over het algemeen iets je duurder en op dit moment kost de benzine hier $1.05 (0.65 euro), de prijzen verschillen in Canada van provincie tot provincie en zelfs van stad tot stad of dorp tot dorp.

Groetjes,
Ann :)
Titel: Re: Prijzen Canada in vergelijking USA
Bericht door: Daan1 op 02-12-2009, 18:41 uur
Nogmaals , we starten en finishen in Calgary. Echter we gaan van Calgary richting Montana, Idaho, Wyoming en Dakota.
Maar de vraag was meer gesteld om gewoon te weten te komen mochten we alles bijelkaar een aantal dagen nog in Canada te blijven hoeveel we kwijt zijn aan dagelijkse levensbehoeften.