Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Westen (West) => Topic gestart door: mjh op 10-05-2010, 10:41 uur

Titel: vernal-needles district /canyonlands
Bericht door: mjh op 10-05-2010, 10:41 uur
hoi iedereen,

ivm onze reis binnen 8weken(rondje Denver-Denver).

2vraagjes:1:in Dinosaur NP(Vernal) blijken de werkzaamheden een jaartje langer te duren dan verwacht,welke bezienswaardigheden in de directe omgeving zijn ook de moeite waard?Weverblijven er een hele dag,ons motel ligt vast.
                 
                 2:wat moeten we zeker gezien hebben in de Needles,we hebben een 4x4 wagen gehuurd,we willen ook een eindje wandelen-maar niet te ver-omwille van de temperaturen.

groetjes mjh
Titel: Re: vernal-needles district /canyonlands
Bericht door: Tet14 op 10-05-2010, 11:10 uur
Fund raising is een probleem bij de werkzaamheden aan de Quarry maar je kan best een dag doorbrengen in Vernal en bv naar Flaming Gorge gaan of naar het oostelijk gedeelte van Dinosaur NM.  Voor Canyonlands The Needles heb je geen 4x4 nodig. Je kan  wandelingen maken vanaf de parkeerplaatsen aan het eind van de verharde wegen. Ben zelf geen wandelaar dus kan je geen tips daarover geven. Ik moet zeggen dat het alleen rondrijden in The Needles wel aardig was maarook weer niet zo bizonder maar ik moet toegegeven niet het gehele gebied gezien te hebben.  Hoe ga je van Vernal naar The Needles rijden? Erg mooi is via co139, naar Colorado NM en dan via 128 naar Moab.
Tet
Titel: Re: vernal-needles district /canyonlands
Bericht door: mjh op 10-05-2010, 11:43 uur
bedankt voor de reactie,

groetjes mjh