Amerika Forum - USA 4 ALL - Informatie

Reizen door Amerika => Zuiden (South) => Topic gestart door: ramon op 14-12-2008, 11:41 uur

Titel: reis 2009
Bericht door: ramon op 14-12-2008, 11:41 uur
Hallo,

Ben bezig met wat rond speuren op het web naar informatie over het zuiden van de VS. Ik wil dan vanaf washington beginnen en dan naar Memphis naar New orleans via de kust richting tampa.
Ik vind zo veel informatie. Nu vraag ik mij af wat moet ik echt zien. Heb deze hele streek van de VS nog niet gehad afgezien van Florida dan. Maar wil ook wat dagen strand.

Ik zou graag veel tips willen hebben en misschien wat route suggesties. Kan ik daar mijn reis op gaan afstemmen.

Ik hoor het wel.

Gr Ramon
Titel: Re: reis 2009
Bericht door: Hans B op 14-12-2008, 11:46 uur
Mensen genoeg die tips kunnen en willen geven, waar liggen je interesses.
Verder zou je bij een reisburo eens brochures kunnen halen en die doorlezen.
Wat zijn hun 'highlights" en van daaruit verder borduren.

Hans
Titel: Re: reis 2009
Bericht door: pluto op 14-12-2008, 18:37 uur
HOI,

Er zijn zoveel dingen die je zou kunnen doen. Een mogelijkheid is: Washington-Shenandoa NP (Virginia)-GreatSmokyMTS NP (Tennessee)-Nashville-Memphis(wij hebben hier alleen Graceland bezocht)-via Natchez Trace Nat. Parkway(scenic route) naar Baton rouge en New Orleans(French Quarter, Garden District, Metairie). Ook de moeite zijn al de plantagewoningen vooral Oak Alley en Nottoway! Dan via Biloxi (met zijn drijvende casino's) via Panama City (veel strand) richting St. Petersburg en Tampa. Hier zijn vooral Clearwater, St. Pete Beach de moeite.

Veel voorbereidingsgenot

Pluto 8)
Titel: Re: reis 2009
Bericht door: ramon op 14-12-2008, 20:28 uur
Kijk hier heb ik wat aan. Ga gelijk de boel uitzetten. Kijken of ik tot een voorlopige route kom. Ben nog wel aan het twijfelen vanwaar uit ik ga beginnen. Ik wil wel rekening houden met orkanen enz. Dus dat ik evt terplekke de route kan wijzigen mocht dat nodig zijn. En misschien maakt het qua prijs ook nog wel uit vanwaaruit je start.

Ramon
Titel: Re: reis 2009
Bericht door: pluto op 14-12-2008, 20:53 uur
Hoi Ramon,

Als je begint in Florida kan je daar je huurauto ophalen. Je geniet dan gedurende je hele reis van het goedkoopste tarief. In een andere staat een auto ophalen is altijd duurder dan Florida.

Pluto ::)