Om te beginnen
op dit forum.
Vraagje:Dag 6: Wat wil je in Mammoth Lakes gaan doen ?
Mammoth Lakes is een wintersportplaatsje en daarom zijn er een aantal hotels.
In de zomermaanden gebruiken toeristen die op weg zijn van Yosemite naar Death Valley deze hotels als overnachtingsplaats.
Dat is de enige reden waarom je de naam van die plaats in zoveel reisschema's tegenkomt.
Jij overnacht in Lone Pine, dus omrijden via Mammoth Lakes heeft voor jou weinig zin.
Ga dan liever naar Mono Lake en, als je daar nog tijd voor hebt, naar Alabama Hills (naast Lone Pine)
Opmerking:Vanaf dag 9 wordt je schema erg gehaast. Je reis wordt bijna een race.
Eigenlijk zou je hier en daar wat moeten schrappen zodat je wat "lucht" krijgt.
Belangrijkste knelpunten:Dag 9: Op deze manier zie je niet veel van Zion. Je rijdt er alleen maar doorheen op weg naar Bryce.
Jammer. Je zou zonder moeite anderhalve dag kunnen vullen in Zion ..........
Dag 10: Het kan, maar ik denk dat je via de snelste weg naar Moab gaat rijden en dat is zeker niet de mooiste weg.
De route via de mooie maar bochtige Hwy 12 is veel mooier, maar daar doe je wat langer over.
Een extra stop bij Capitol Reef is dan een aanrader.
Dag 11: Bij Moab vind je 2 nationale parken en 1 state park. Dit alles op 1 dag bezoeken wordt een uitdaging.
over het algemeen neemt men daarom 2 volle dagen voor Moab
Dag 12: Moab - Mesa Verde - Monument Valley op 1 dag ? Ik zou het niet doen ......
Wat zou ik doen: Tja, eigenlijk zijn er maar 2 mogelijkheden.
-- Je neemt een aantal dagen extra vakantie zodat je overal meer tijd krijgt
-- Als die uitbreiding in dagen niet mogelijk is zul je flink moeten schrappen om van die race weer een reis te maken.
Omdat ik weet hoe pijnlijk schrappen is heb ik dat maar voor je gedaan.
Wat overblijft is gevat in onderstaand schema.
Dag 9 Las Vegas via Valley of Fire naar Zion. (let op: je levert vandaag 1 uur in vanwege andere tijdzone)
Dag 10 Zion
Dag 11 Zion - Bryce
Dag 12 Bryce - Monument Valley - Kayenta
Dag 13 Monument Valley - Grand Canyon
Dag 14 Grand Canyon - Kingman
Dag 15 Kingman via Joshua Tree naar Palm Springs
Dag 16 Palm Springs - Los Angeles
Dag 17 LA
Dag 18 LA en vlucht terug
Dag 12 en 13 kun je ook zo doen:
Dag 12 Bryce - Page. Bezoek aan Antelope Canyon, Horseshoe Bend en Lake Powell
Dag 13 Page - Grand Canyon
Uitgebreide info over genoemde parken en plaatsen vind je bij onze voorbeeldroute: zie linkje hieronder
http://forum.verenigdestaten.info/voorgestelde-route-opties/zuid-westen-van-amerika/?PHPSESSID=7240aeac30d8ef830996941acbd410b1