Hallo,
6 jaar geleden hebben we dezelfde weg genomen maar dan andersom, dus vanaf de 1 bij Cambria via Paso Robles de 41 genomen tot aan Hanford, daar de 198 naar Visalia waar je de 98 naar Bakersfield kunt nemen. Wij zijn de 198 nog door gereden naar Three Rivers, het Sequoia NP. Geweldige ervaring met die hoge Seqoia's. van Bakersfield zijn wij verder naar Barstow en Las Vegas gegaan.
De 41 hebben wij als prettig ervaren, we hebben geen opstoppingen gehad. Het is natuurlijk wel 6 jaar geleden, maar toch de omgeving is erg mooi, vooral het verschil met het druivengebied en de Sequoia's. We kijken er nog steeds met veel plezier op terug.
groetjes,
Mieke