Binnen onze reis (
http://forum.verenigdestaten.info/index.php?topic=5312.0 ) rijden we op 19 mei van Mexican Hat naar Bryce Canyon
Daarop kregen we van dimi_USA de volgende reactie :
Waarom niet langs Capitol Reef gaan?
Route 95 > Route 276> Halls Crossing -> ferry over Lake Powell -> Bull frog > Route 1668 (Burr Trail Route). > Boulder
De Burr Trail route is een stuk gravel weg, maar met jullie jeep kan dat geen probleem zijn. Het is wel een heel mooie route.
En als jullie vroeg vertekken moet het te doen zijn in 1 dag.
Het volgende vond ik op internet:
The Burr Trail, a sixty-six-mile route that connects
Boulder, Garfield County, with Utah Highway 276 near
Bullfrog Resort, Kane County, is one of the most controversial and scenic roads in America. As it cuts through Capitol Reef National Park and into deep sandstone canyon gorges on public land outside the park, its beauty belies the fierce emotions that envelop it.
Klinkt veel belovend en een route die we zeer graag zouden inpassen in onze planning !
Heeft er iemand ervaring met de route dat ons eventueel kan helpen ?
Alvast bedankt
MVG
Jef