Wij vertrekken op 3 september naar de Westkust, vandaag onze tickets en nodige dokumenten gaan afhalen bij het reisburo, daar zat ook een reisroute bij met alle nodige info. Deze route komt bijna volledig overeen met wat ikzelf al had uitgewerkt.
Behalve één route, namelijk van Las Vegas naar Mammoth Lakes
Ik had in gedachte om via Pahrum via Death Valley Junction het National Park binnen te rijden tot Furnace Creek en zo verder via de 190 het park uit.
De route van het reisburo stelt voor tot Pahrum dan naar beneden de 372/178 op nar Shoshone en dan verder via de 178 langs de Jubilee Pass naar Badwater zo naar Furace Creek en ook zo verder de 190 op.
Nu de eerste route is 329 mls en de tweede 370 mls en eigelijk wil ik zo snel mogelijk Death Valley door wegens de hitte, ben er 11 jaar geleden verkouden door geworden, combinatie hitte, airco.
Wat is jullie ervaring hiermee.