Hallo,
Eerst en vooral bedankt aan alle leden en moderators voor de vele posts en reacties die boordevol tips en nuttige info staan. Deze waren zeer behulpzaam tijdens het opstellen van mijn voorlopige route, waar ik bij deze graag nog wat feedback op zou krijgen
.
We zouden zowel onze heen-als terugvlucht via LAX willen doen, dit omdat de neef van mijn vriendin in LA woont en het zou dus leuk zijn moesten we hem zowel aan het begin als aan het einde van onze reis kunnen zien. In eerste instantie was ik gestart metjullie voorgestelde route en volgde ik de kustlijn naar boven toe, richting SFO. Maar de neef van mijn vriendin vond dit jammer aangezien we dan tegen de richting van de waterkant inrijden. Hij raadde ons aan om de route om te draaien en zo te eindigen met de kustlijn en deze dan naar beneden af te rijden. Wat zijn jullie bemerkingen hierop?
In de route zoals hieronder weergegeven worstel ik vooral nog met die extra dag Page. Deze heb ik momenteel ingelast om toch een rustdag te creëren in de hele reis en omdat ik niet goed kan inschatten hoeveel tijd nodig is voor Antelope Canyon, Horseshoe Bend en Lake Powell (teveel voor 1dag?). Ik overweeg om hier een dag minder te nemen en deze bij Las Vegas (extra chilldag) of SFO te kleven. Wat denken jullie hierover?
Route:Dag 1: Vertrek Brussel Aankomst LA
Dag 2: LA
Dag 3: LA
Dag 4: LA Havasu Lake City via Joshua Tree NP 495km 5u25
Dag 5: Havasu Lake City Grand Canyon via route 66, rest van de dag GC 440km 4u15
Dag 6: Grand Canyon Monument Valley ’s morgens ev. nog even GC 325km 3u30
Dag 7: Monument Valley Page Horseshoe & Antelope Canyon 160km 1u30
Dag 8: Page Lake Powell
Dag 9: Page Bryce Bryce NP 240km 2u30
Dag 10:Bryce Zion Zion NP 115km 1u15
Dag 11:Zion Las Vegas 1/2dag Zion, dan via Valley of Fire naar LV 325km 3u50
Dag 12: Las Vegas
Dag 13:Las Vegas Bakersfield via Death Valley 590km 6u00
Dag 14:Bakersfield Yosemite via Sequoia NP 425km 5u20
Dag 15: Yosemite
Dag 16:Yosemite SFO ’s avonds vertrekken naar SFO 320km 3u30
Dag 17: SFO
Dag 18: SFO
Dag 19:SFO Monterey Whale watching 190km 1u50
Dag 20:Monterey Prismo Beach via Big Sur 240km 3u25
Dag 21:Prismo Beach LA via Santa Barbara 290km 3u25
Dag 22:Vertrek LA
Nog een kleine opmerking ivm deze route, op het moment dat we zouden gaan (14/04/2017 tot 05/05/2017) is de Tioga Pass nog niet open. Vandaar dat we genoodzaakt zijn om beetje rond te rijden om Yosemite de bereiken (hierdoor past Sequoia NP dan weer in de planning).
Graag zien we jullie feedback.
Alvast bedankt!
Tom