Heb je die 3 dagen in Page helemaal gevuld, of worden het relaxdagen aan Lake Powell.
Is onderstaande een optie?
dag 1 Grand Canyon - east rim rijden, bezoek vis.cent., park uit ±1400, daarna is het 1 uur naar Tuba City. Je heb dan de keuze rechtstreeks naar Page (1 u) of doorrijden naar Monument Valley (1½u). Ook al zou je alleenmaar vanaf het vis.cent een kijkje nemen op de eerst drie 'buttes' in Mon.Val. (die uit de oude sigarettenreklames en van de films), daarna overnachten in Kayenta. Heb je het toch even gezien.
dag 2 Kayenta - Page 100 mile, 2 uurtjes en je hebt de rest van de dagen
of als dag 1 te lang wordt eerst overnachten in Kayenta, dan naar de Mon.Val. met de mogelijkheid van een 'self rijden tour' of jeep tour en daarna naar Page.