Hoi,
Wij hebben tussen Joshua Tree en de GC een tussenstop gemaakt in Lake Havasu City. Een leuk 'europees' georienteerd stadje ergens halverwege aan Lake Havasu. Ook leuk om daar de originele London Bridge te zien, die ze echt uit Londen hebben geimporteerd. Ook hebben we de Parker dam in de buurt van Lake Havasu eventjes aangedaan, lag op de route.
Door de tussenstop hadden wij in ieder geval voldoende tijd om rond te kijken in Joshua Tree, maar ook een leuk deel van Route 66 mee te pakken en deze plaatsjes te bekijken. Vooral Hackberry General Store in Hackberry, het plaatsje Seligman en het plaatsje Williams (harleys, oude auto's en western tafereeltjes) zijn een aanrader!
Je gaat naar de USA om wat te zien, niet om alleen te rijden toch?