Normaal gesproken zou ik ook zeggen dat dit wel erg krap zou zijn, maar ik heb onze foto's en onze Utah-kaart uit 1988 er bij gepakt, en ik zie dat wij dezelfde route in 1 dag hebben gedaan, en dan niet vanuit Mexican Hat, maar vanuit Monument valley.
We kampeerden bij Monument Valley, en blijkbaar hadden wij toch voldoende tijd om in 1 dag:
- de tent af te breken
- een foto van Mexican Hat te maken
- Natural Bridges te bezoeken (met wandeling)
- foto's van de Colorado te nemen
- langs Capitol Reef te rijden
- en in Bryce de tent weer op te zetten.
Ik neem aan dat je nu twee nachten in Bryce hebt gepland? Het is ook niet verkeerd om er in de loop van de dag aan te komen, en 's middags een wnadeling te maken, 's vonds de zonsondergang mee te maken, en misschien de volgende dag nog een wandeling te maken. Als je daarna naar Zion gaat (waar je hopelijk ook twee nachten voor uitgetrokken hebt), heb je 's morgens nog wel tijd voor een wandeling.
Misschien is een overnachting in Escalante een mooie tussenoplossing? Geeft je iets meer ruimte onderweg, en toch voldoende tijd in Bryce.
Marianne