Ik had geen zin om een nieuw topic aan te maken, maar wil graag mijn recente ervaringen delen.
Aangezien dit niet in
@Cees A zijn voorbeeldroute staat plaats ik het even hier.
Wij zijn vertrokken vanuit Cortez waar echt geen bal aan is. Wij verbleven bij de White Eagle Inn welke trouwens prima is voor een nacht. Schoon en betaalbaar.
Vervolgens zijn we naar Mesa Verde gereden. Houdt er hier rekening mee dat je er bij het visitors center nog niet bent. Het is dan nog ongeveer 20 mijl rijden waar je een klein uur over doet. Erg indrukwekkend park en zeker een aanrader.
Na Mesa Verde zijn we doorgereden naar Durango. Een erg leuk plaatsje wat de moeite waard is voor een wandeling en lunchstop. Hier begint ook hwy 550.
Highway 550 heb ik op moment van schrijven gereden tot Ouray. Dit is toch wel een van de meest mooie wegen die ik ooit heb mogen rijden. Wij hadden het geluk dat hier net 2 dagen een sneeuwstorm (zeldzaam eind mei) is langs geraasd en we dus besneeuwde bergtoppen, half bevroren meren maar ook groene bossen konden zien. Je hebt hier enorm veel uitzichtpunten en mogelijkheden voor de meest ansichtkaart waardige foto's. Je komt tot iets boven de 12000 ft hoogte. Vervolgens zie je ineens Silverton liggen. Hier zijn we niet geweest maar het uitzicht van boven naar het dorpje is prachtig.
Na Silverton blijft de 550 een prachtige weg en daal je langzaam af naar Ouray. Dit is waar we nu zitten. Ook een klein dorpje wat er heel gezellig uit ziet. Onze overnachting is in the Ouray Inn. Deze Inn is een van de betere plaatsen waar wij tot nu toe overnachten. Aan alles is gedacht. Warm ontbijt, lounge stoelen bij een open haard, karafjes wijn in de lobby met kaas en toast, een zeer schone kamer, schone badkamer, zelfs donkere handdoeken voor op de vloer en voor make-up voor de dames zodat de witte ook echt wit blijven.
Morgen de rest van de 550.