Apart schema met inderdaad veel dagen in LA.
2 dagen in San Francisco is mooi. Genoeg tijd voor een kennismaking met de highlights van deze stad.
Je tijd voor Yosemite is niet uitbundig, maar als je niet van wandelen houdt kan het.
Tip: Overnacht op 6 okt in Oakhurst, bij de zuidelijke ingang van het park.
Op 7 okt kun je dan eerst naar Glacier Point voor een uitzicht over de vallei en daarna naar de vallei.
Je verlaat het park via de Tioga Pass.
Overnacht op 7 okt in Lee Vining (weinig accommodaties) of het nabijgelegen wintersportdorpje Mammoth Lakes met veel meer hotels.
Op 8 okt. heb je, als je een beetje vroeg opstaat, tijd voor ghosttown Bodie, Mono Lake en misschien ook nog voor Alabama Hills.
Overnacht op 8 okt in Panamint Springs, tegen de westgrens van Death Valley nat.park. Is 3X goedkoper dan Furnace Creek.
Op 9 okt rij je door Death Valley naar Las Vegas.
Je hebt bijna een hele dag voor Death Valley want als je DV aan de oostzijde verlaat is het maar 2 uur rijden meer naar Las Vegas
Je hebt geluk dat je daar net na het weekend aankomt. Weekendnachten (vr en za) zijn duur in Vegas.
Ik mis Zion nat.park in je schema ? Is dat bewust ?
Misschien kun je de 1e overnachting van Bryce verplaatsen naar Zion ?
Nog niet ideaal want eigenlijk zou je daar nog 1 extra dag voor moeten hebben, maar dan heb je tenminste iets gezien van dit park.
Vanaf Zion rij je dan de volgende ochtend in nog geen 2 uur naar Bryce en Bryce is niet zo'n groot park. In ½ - ¾ dag heb je dit park wel gezien.
Op je rit van Bryce naar Grand Canyon mis ik Page (Antelope Canyon en Horseshoe Bend) Ook weer bewust ? Misschien dagje LA opofferen voor Page ?
Je tijd voor Grand Canyon is genoeg om de uitzichtpunten te bekijken, maar niet voor veel meer.
Goed dat je op 14 okt alvast een stuk richting San Diego rijdt want da's best een eind rijden.
Overnacht in Kingman of in Lake Havasu city.
Je tijd voor San Diego is veel te krap.
San Diego is een erg leuke stad en volgens mij 1000 keer leuker dan LA maar ik ga je toch adviseren om San Diego te schrappen.
Besteedt die dag dan liever in Zion.
Vanaf 10 okt wordt het dan:
10 oktober: reis naar Zion, slapen in Springdale (je kunt vandaag ook nog via Valley of Fire rijden, je hebt nu toch een hele dag voor Zion)
11 oktober: Zion
12 oktober: In de ochtend naar Bryce. 2 uur rijden, rest van de dag voor Bryce.
13 oktober: Van Bryce naar Page. Antelope Canyon, Horseshoe Bend en Lake Powell
14 oktober: In de ochtend reis vervolgen naar Grand canyon
15 oktober: In de middag van Grand Canyon naar Kingman.
16 oktober: Van Kingman naar LA/Venice Beach
17 oktober: LA/Venice Beach
18 oktober: LA/Venice Beach
19 oktober: Vlucht terug naar huis
Voor kaarten en informatie over parken en bezienswaardigheden op je route zie de info bij onze voorbeeldroute:
http://forum.verenigdestaten.info/voorgestelde-route-opties/zuid-westen-van-amerika/