Eindelijk een keuze gemaakt van de route. Ongetwijfeld teveel ingepland dus erg benieuwd naar de opmerkingen van onze experts
. Voor welke kant op geef jij de voorkeur?
Reis Phoenix – San Francisco of San Francisco Phoenix
Phoenix – San FranciscoDag 1 (15 aug2012): Aankomst Phoenix Hotel
-Slapen hotel , verder niets gepland
Dag 2 (16 Aug 2012): Phoenix - Sedona – ( ranchosedona rv camp)
Camper ophalen naar sedona
Dag 3 (17 aug 2012): Sedona - Grand Canyon (Slapen Mathers campground)
‘ s ochtends vroeg Slide rock np
Door naar Grand canyon hopi point zonsondergang
Dag 4 (18 aug 2012): Grand Canyon
- Uitkijkpunten
Dag 5 (19 aug 2012): Grand Canyon –Page (wahweap campground)
-
Horse shoe bend
Antilope canyon
Lake Powell
Dag 6 (20 aug 2012): Page – Zion (zion canyon campground)
-Glen canyon dam door naar zion
Korte trail
Dag 7 (21 aug 2012): Zion – Las Vegas ( Slapen Sams town)
-tuben op rivier ’s middags naar Las Vegas
Dag 8 (22 aug 2012): Las vegas
- de strip
-winkelen
Dag 9 (23 aug 2012): Lv – lee vining (slapen mona vista Rv park)
reisdag
Dag 10 (24 aug 2012): Lee vining – Yosimite valley ( slapen upper pines)
-Bodie in de ochtend en in de middag Yosemite via de 120
Dag 11 (25 aug 2012): Yosimite valley
Vernall- mist trail
Dag 12 (26 aug 2012): yosimite wawona (slapen wawona)
- Mariposa Grove
Dag 13: (27 aug 2012): yosimite – Santa cruz (koa watsonville Santa cruz rv resort)
treintje
Dag 14 (28 aug 2012): Santa cruz
- Naar big Sur en terug
-roller coaster
Dag 15 (29 aug 2012: Santa Cruz- San Francisco (San Francico RV resort)
Alcatraz of marin RV park
Dag 16- (30 aug 2012): San Francisco San Francisco RV resort)
-Fishermans warf
-Golden gate
- ‘s middags camper inleveren.
Dag 17
SF - Amsterdam Naar huis
OF
San Francisco - PhoenixDag 1 (15 aug2012): Aankomst San Francisco
-Slapen hotel , verder niets gepland
Dag 2 (16 Aug 2012): SF
-Alcatraz
-Fishermans Warf
-Golden Gate
Dag 3 (17 aug 2012): SF – Santa Cruz Slapen Watsonville santa cruz)
ochtends camper halen
Door naar Santa cruz treintje
Dag 4 (18 aug 2012): Santa Cruz
- naar Big sur en terug
-Roller coaster
Dag 5 (19 aug 2012):Santa Cruz- Yosimite wawona (Slapen wawona)
- Mariposa Grove
Dag 6 (20 aug 2012): Wawona- Yosinite Valley Slapen Upper/lower pines)
- Vernall – mist Trail
Dag 7 (21 aug 2012): Yosimite- lee vining (Mona vista RV park)
-via 120 naar bodie
Dag 8 (22 aug 2012): Lee vining -Las vegas
- Reisdag
Dag 9 (23 aug 2012): Las Vegas (sams town)
-de strip
- winkelen
Dag 10-11 (24en 25 aug 2012): Las Vegas- Zion (Zion canyon campground)
-tuben op de rivier
Dag 12 (26 aug 2012): Zion- Page (Wahweap campground)
- Lake powell
Dag 13 (27 aug 2012): Page – Grand canyon (Mather campground)
Antilope canyon
Glen canyon dam
Voor zonsondergang hopi point in GC
Dag 14: (28 aug 2012): Grand Canyon (Mather campground)
uitzichtspunten
Dag 15 (29aug 2012): Grand Canyon- Sedona
Uitzichtspunten GC door naar sedona
Dag 16 (30 aug 2012: Sedona - Phoenix
‘s ochtends slide rock
’s middag naar Phoenix camper inleveren
Dag 17 (31 aug 2012): PHX -AMS Naar huis