Mijn Streets & Trips geeft onderstaande route aan (480 mile, 8 uur)
Zelf heb ik de route omgekeerd gereden.
Ik kwam vanaf Bear Lake Monpellier, Logan naar Salt Lake City, vond ik een mooi stuk.
Het stuk van Provo naar Moab vond ik ook niet heel vervelend.
Ik heb de route ook via Vernal gereden en dat vond ik iets saaier vooral Rangely - Grand Junction, maar als je dat wilt, laat je niet weerhouden.
Moet wel gezegd dat ik het altijd in 2 of 3 dagen heb gedaan en daarbij de mormomen kerken in SLC en/of Dinosaur (was toen nog open) heb bezocht.
succes, Hans