Dag allemaal,
Wij hebben onze route in grote lijnen zowat klaar. We twijfelen nog over een paar dingen en over de volgorde.
1 vlucht naar Las Vegas
2 las vegas - grand canyon
3 gand canyon - Page
4 Page - Monumant Valley - Moab
5 Moab
6 Moab - Bryce
7 Bryce - Zion
8 Zion - Glenndale
9 Glendale - Death Valley
10 Death Valley - Visalia
11 Visalia - Sequoia Nat. park - Bakersfield
12 Bakersfield - LA
13 La
14 LA - Las Vegas
15 Las Vegas
16 Las Vegas
17 terugvlucht
In dit geval maken we ons zorgen over te weinig tijd in Page en weten we niet als we op de korte tijd daar (dag 11) Sequoia National Park fatsoenlijk kunnen bezoeken? (anders wilen we dit eventueel laten vallen)
Ook zitten we te denken om de route andersom toe doen door ofwel eerst via Deat valley naar LA , naar grand canyon en door ten doen oftewel eerst via zion en Bryce naar moab en zo verder.
We weten niet goed op welke manier we de mooiste balans hebben of wat de beste keuze zou zijn ivm? op bepaalde plaatsen 's ochtends al te zijn of er later op de dag pas aan te komen (bv. Zion)
Tips en bemerkingen zijn
.