Deze route is al een heel stuk realistischer dan je 1e routeplan.
Zeker het eerste stuk is niet gehaast en goed te doen.
Overweeg nog eens goed je bezoek aan Kolob canyon.
De tijd die je hiervoor nodig hebt gaat ten koste van je tijd voor Bryce.
Als dit je 1e Amerikareis is en je hebt Bryce nog nooit gezien zou ik kiezen voor Bryce en Kolob laten vallen
Tip: Maak op je rit tussen Capitol Reef en Moab een korte stop in Goblin Valley.
Bij Moab beperk je je tot het bekijken van Arches en ga je niet naar Canyonlands en Dead Horse Point.
Aan de ene kant is het jammer om Canyonlands te schrappen als je toch in Moab bent,
aan de andere kant is dit gewoon, gezien de beschikbare tijd, het best haalbare.
Dag 20 in jullie schema is een erg lange reisdag.
Incl. plas-, rust-, en lunchpauzes zul je een uur of 8 - 9 onderweg zijn.
Veel van Santa Barbara zul je die dag dan ook niet meer zien (als je er nog de fut voor hebt na zo'n lange rit)
Hou er rekening mee dat je tussen Pismo Beach en Carmel waarschijnlijk via de 101 zal moeten rijden.
Hwy 1 langs de kust is dit jaar bij Big Sur langdurig afgesloten wegens repareren van schade door aardverschuivingen.
Kans is klein dat Hwy 1 open is als jullie er zijn. Hou de actuele berichten hierover in de gaten.
Kijk regelmatig op deze website:
http://quickmap.dot.ca.gov/Rijden via de 101 heeft overigens qua reistijd e.d. geen consequenties voor jullie reisschema.
Je mist, omdat de 101 door het binnenland loopt, alleen het ritje langs de kust.
Een mogelijke oplossing voor die lange reisdag van dag 20 is het schrappen van die overnachting bij Monument Valley op dag 15.
Rij op dag 15 in één keer door naar Page
Van Moab naar Page is maar 4½ uur rijden en bovendien kom je op die rit in een andere tijdzone waardoor je er 1 uur bijkrijgt.
Dat geeft je een halve dag om onderweg Mon.Valley te bezoeken.
Da's meer dan genoeg. Mon.Valley is een vrij klein park en meer dan een paar uur ben je daar echt niet bezig.
Je arriveert nu wel wat later op de dag in Page, maar dat geeft niet want daar heb je toch nog een hele dag gepland
De gewonnen dag van Mon.Valley kun je gebruiken voor een extra tussenstop tussen Grand Canyon en Santa Barbara.
Misschien is Joshua Tree een ideetje ?