Hallo Pat,
wij hebben deze rit in 2001 gemaakt, maar dan wel in omgekeerde volgorde.
Na nog een wandeling gemaakt te hebben naar de Delicate Arch, zijn we op 31 juli in de middag vertrokken vanuit Moab. Het was die dag heel heet (100+) en het leek ons toch fijner om een camping te zoeken dan weer een dan te 'boondocken' of 'dry-campen' zoals ze vrij kamperen daar noemen. We zijn in een uurtje naar Green River gereden en vonden daar een camping met zwembad.
De volgende dag zijn we 's morgens om 1000 uur verder gegaan. Een uur rijden vanaf Green River ligt Goblin Valley State Park een piepklein ontzettend leuk stukje natuur. We hebben daar een koffiestop genomen. Vervolgens door naar Capitol Reef N.P. Toen we daar aankwamen, kregen we een enorme onweersbui over ons heen. We hebben het visitor center bekeken (+ diavoorstelling meen ik mij te herinneren) en hebben eventjes bij de 'Goosenecks' gekeken. Verder konden we met onze camper toch niet over de dirts-roads in het park. Daarna volgde een werkelijk schitterende route omhoog van Torrey via Escalante naar Tropic. In mijn herinneringen bleef het maar stijgen. ver de eerste 50 mijl stijgen deden we 2 uur. Jullie gaan afdalen denk dus om oververhitte remmen. Rond 1900 kwamen we in Tropic aan (10 mijl voor de entrance van Bryce Canyon NP).
Als je alles bij alles optelt 1e dag 1 uur gereden en 2e dag 9 uur over gedaan, moet het makkelijk haalbaar zijn om deze afstand in een dag te overbruggen.
Vakantiedagen zijn vaak langer dan je denkt.
succes, Hans