wij zijn juist terug thuis van onze trip ,
wij zijn van Narural Bridges naar Halls Crossing gereden , en dan met de ferry over naar Bull Frog ,
van hieruit hebben we 276 en 95 genomen , en in Hanksville 24 richting Capitol reef , en zo door Dixie Forest naar Escalante en verder naar Cannonville ( Bryce Canyon )
we hadden een gewone Minivan en was perfect te doen .