Zo te lezen gaat de route via de Highway 12: Torrey, Capitol Reef, Green River (UT), Price, Salt Lake City, Logan.
Een prachtige route, maar het wordt dan wel een heeeele lange dag in de auto zitten (500 mile).
Via Panguitch naar de I-15 is de kortste en snelste route (350 mile), maar ook dan nog een hele zit.
Als ik dan lees over een dochter die wagenziek is .....