Zo! Onze route! Zouden jullie er eventjes naar willen kijken,en álle tips zijn
!
Dag 1;aankomst: San Francisco
Dag 2; van San Francisco - Eureka
Dag 3; van Redwood NP door naar Medford
Dag 4; naar Lava Beds Nat.Mon.daarna door naar Klamath Falls
Dag 5; naar Crater Lake NP, vervolgens door naar Eugene
Dag 6; van Eugene naar Portland (multnomah falls)
Dag 7; van Portland naar Mt. St. Helens, en dan door naar
Olympia
Dag 8; naar Mt Rainier NP door naar Aberdeen (of omgeving)
Dag 9; naar Elephant rock, en Cape Flattery, dan door naar
Port Angeles.
Dag 10; naar Olympic NP
Dag 11; dagje Seattle, door naar Everett.
Dag 12; naar North Cascades NP, daarna richting Wenatchee.
Dag 13; naar Kalispell (dagje autorijden!)
Dag 14; naar Glacier NP, en dan weer terug naar Kalispell.
Dag 15; Richting Salt Lake City
Dag 16; vanaf ergens langs de I-15 naar Beaver of Milford.
Dag 17; naar Great Basin NP,overnachten in Ely
Dag 18; van Ely naar Bishop
Dag 19; naar Devils Postpile NM
Dag 20 t/m 23; San Francisco (en omgeving)
Dag 24; retour Nederland.