Oorspronkelijk stond het in de planning, maar we werden met het probleem geconfronteerd dat er geen goede verbinding is tussen Monument valley en Bryce. We verliezen dan tijd, en we krijgen het nu al allemaal niet gezien
Edit: Ik heb de route nog eens herberekend, en eigenlijk valt dit nog goed te doen. Waar zou ik daar het best overnachten? Want het ziet er daar verschrikkelijk leeg uit op Google earth :-) Als ik een overnachting zou pakken in Kayenta, dan zou mijn route er nu als volgt uitzien:
Vrijdag 27-6-2008 Brussel - LA
Zaterdag 28-6-2008 LA - Malibu
Zondag 29-6-2008 LA - Malibu
Maandag 30-6-2008 LA - Malibu
Dinsdag 1-7-2008 LA - Malibu
Woensdag 2-7-2008 Malibu - San Diego
Donderdag 3-7-2008 San Diego
Vrijdag 4-7-2008 San DIego
Zaterdag 5-7-2008 San Diego - Palm Springs
Zondag 6-7-2008 Palm Springs - Blythe ----->Onderweg rijden we door en bezoeken we Joshua Tree National Park.
Maandag 7-7-2008 Blythe - Grand Canyon Village
Dinsdag 8-7-2008 Grand Canyon
Woensdag 9-7-2008 Grand Canyon Village - Kayenta -----> Bezoek Monument valley
Donderdag 10-7-2008 Kayenta - Page
Vrijdag 11-7-2008 Antelope Canyon - Glen Canyon Dam
Zaterdag 12-7-2008 Lake Powell
Zondag 13-7-2008 Page - Bryce
Maandag 14-7-2008 Bryce canyon national park
Dinsdag 15-7-2008 Bryce - Las Vegas ----->We rijden door Zion National Park we zullen er echter niet stoppen om te overnachten.
Woensdag 16-7-2008 Las Vegas
Donderdag 17-7-2008 Las Vegas
Vrijdag 18-7-2008 Las Vegas - Furnace Creek -----> Death valley bezoeken
Zaterdag 19-7-2008 Furnace Creek - Lee Vining -----> Mono Lake - Bodie ghost town
Zondag 20-7-2008 Lee Vining - Yosemite
Maandag 21-7-2008 Yosemite
Dinsdag 22-7-2008 Yosemite
Woensdag 23-7-2008 Yosemite
Donderdag 24-7-2008 Yosemite - SF
Vrijdag 25-7-2008 SF -----> Alcatraz en de Golden Gate Bridgen.
Zaterdag 26-7-2008 SF
Zondag 27-7-2008 SF - Brussel
Maandag 28-7-2008 Aankomst Brussel
5 nachten LA-Malibu lijkt misschien lang, maar ik heb er familie wonen en mag er die 5 nachten gratis overnachten, dus dan gun ik ze ook het "plezier" van mij gezelschap.
Commentaar op deze route nog altijd